Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Phone Guardian v3.1 S60 v5 SymbianOS9.x
Sly
Super Moderator
*

Liczba postów: 2,388

Reputacja: 0

Telefon: Xiaomi RN2

Soft: Miui

Znajomość symbiana: 8
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 593
Phone Guardian v3.1 S60 v5 SymbianOS9.x
Phone Guardian to aplikacja do zabezpieczenia danych dla S60v3. Produkt zabezpiecza urządzenia i pomaga znaleźć je w przypadku utraty. Jeżeli użytkownik zgubił lub zapomniał swojego telefonu, można je zablokować za pomocą Phone Guardian, wysyłając SMSa blokującego. Po zablokowaniu, telefon nadal jest chroniony. Złodziej nie będzie mógł ani z niego skorzystać, ani odinstalować programu Phone Guardian. Odblokować urządzenie można jedynie posyłając wiadomość SMS z hasłem.

Właściwości programu:
- Możliwość zablokowania i odblokowania urządzenia na odległość przy pomocy SMSa
- Phone Guardian uaktywnia się (blokuje urządzenie przenośne, włącza alarm) przy wstawianiu innej karty SIM lub przy odbiorze blokującego SMSa.
- Operator połączeń i informacja o miejscu przebywania automatycznie posyłane są na określony numer, włącznie z numerami SIM, IMSI i CellID. Teraz tę informację można uzyskać w dowolnym czasie.
- Również opcję alarmu można włączać i wyłączać na odległość przy pomocy SMSa.
- Odinstalowanie jest możliwe jedynie po wprowadzeniu prawidłowego hasła.
- Blokada telefonu działa pomimo restartu urządzenia.

Changelog:
- Z PhoneGuardian można teraz łatwo znaleźć miejsce w którym znajduje sie nasz telefon komórkowy, za pomocą GPS opcji śledzenia. Należy jedynie nastroić wewnętrzny moduł GPS lub skorzystać z sieci w oparciu GPS. Można włączać i wyłączać funkcję śledzenia GPS zdalnie przy użyciu SMS'a.
- Teraz program jest w pełni zgodny z najnowszymi telefonami komórkowymi Series 60.5: Nokia 5800 XpressMusic, Nokia N97, Nokia 5530 XpressMusic, Nokia N97 mini X6 Nokia, Nokia 5230

[Obrazek: 76bffcec.jpg]

Kod:
http://chomikuj.pl/sly180/Aplikacje/s60v3/SymbianGuru.Phone.Guardian.sis

[Obrazek: sly180.gif]
HASŁO: sly180
Nie masz Chomika?? Kliknij
24-02-2010 22:22
WWW Szukaj postów Cytuj
Otrzymane podziękowania: gohands

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS