Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WAZNA ZYCIOWA SPRAWA
PIETY
Stopień: 200
*

Liczba postów: 219

Reputacja: 0

Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 1
WAZNA ZYCIOWA SPRAWA
Witam was serdecznie ostatnio niemam czasu siedziec na forum ale mam nadzieje ze mi pomożecie.

Jest taka sprawa ze moja znajoma ma straszna sytuacje w chacie a niewiadomo jak zaradzic temu juz pisze o co chodzi .

Ojciec około 50 lat alkoholik wali mete i odstawia straszne szopki w domu czy to trzeźwy czy nie no i rzuca sie z łapami do żony swojej , ostatnio przesadza i nawet do córek wiek od 19 do 25 sie rzuca . Nie mam pojecia jak jej pomóc bo wiecie nawet jak sie zadzwoni na policje no to interwencja coś tam spiszą i jak wróci na chate no to niewiadomo co zrobi co nie .
Szukałem po necie ale za duzo to z tego nierozumiem jest jakas niebieska linia to jutro tam zadzwonie bo dzisiaj niedziela i nieodbieraja a dzisiaj dopiero mam czas na kompie no i jest to bardzo wazna sprawa. Jest jedno szybkie rozwiązanie żeby zebrać kumpli no i mu trochę nakopać i połamać ale to niebędzie też skuteczne na dłuższy czas .
Czy wiecie coś jak wygląda PRAWO w takich przypadkach ?
Czy są jakieś szanse aby go wsadzić za kraty ?
Wiem że to forum o telefonikach naszych ale proszę zróbcie wyjątek i jeśli coś wiecie to dajcie znać niech zostanie chociaż ten post na 4 dni a później usuncie jeśli nikt nieodpowie.

Proszę was o pomoc potraktujcie tą sprawe poważnie z góry dzięki chłopaki . POZDRO Smile

BREAK DANCE TO CAŁE MOJE ŻYCIE Smile
BREAK DANCE TO COŚ CO KOCHAM Smile
DUSZA B-BOYA NIGDY NIE UMIERA !!!
18-10-2009 18:56
Szukaj postów Cytuj
leo20
Banned

Liczba postów: 3,414

Telefon: Sony Xperia L

Soft: 4.4.4 cm11

Znajomość symbiana: 5

Otrzymał podziękowań: 265

Sytuacja taka sama jak u mojego sąsiada , gość bił ciągle żonę bo nie chciała dawać mu pieniędzy na wódkę to ja prał ale w końcu jego zięć nie wytrzymał i tak mu wprał że na jakiś czas był spokój ale po jakimś czasie znowu zaczął się awanturować, policja 2-3 razy w tygodniu do nich przyjeżdżała no i teraz jest już inaczej. Można zadzwonić na policje i powiedzieć że tego gość się awanturuje, bije córki ,albo niech one idą na policje i złożą doniesienie o pobiciu , maltretowaniu, znęcaniu się nad nimi psychicznie przez ich ojca, policja na pewno jakoś na to zareaguje.
PIETY napisał(a):Jest jedno szybkie rozwiązanie żeby zebrać kumpli no i mu trochę nakopać i połamać ale to nie będzie też skuteczne na dłuższy czas .
to by było najgorszym rozwiązaniem połamiecie mu ręce lub nogi a on to zgłosi na policje i pójdziecie siedzieć nie warto po prostu najlepiej to tak jak mówiłem zgłosić to na policję a jak nie poskutkuje to do prokuratury złożyć skargę czy tam podanie niech to rozpatrzą i usadzą gościa.
18-10-2009 19:30
Szukaj postów Cytuj
PIETY
*

No ale widzisz policja interweniowała 2 - 3 razy w tygodniu i tego sasiada niezawineli co nie to wyobrażam sobie co musieli mieć jak policja pojechała ale masz racje żeby nic mu nie robić ale wiesz każdy chciałby się zemścić za takie coś . Ale trzeba właśnie ta sprawę jakoś rozwiązać prawnie . Na policje no to fakt trzeba iść i to zgłosić . Bardzo chciałbym jej pomóc dzieki leo20 za odpowiedź . Ja nie wiem co taki człowiek musi mieć w głowie przecież to w kaftan tylko takiego gościa albo za kraty normalnie bydło.
Jeśli wiecie coś jeszcze co można zrobić to proszę piszcie bo naprawdę potrzebna pomoc.

leo20 daje pomógł i browar dzięx. A no tak nie ma piw ;p

18-10-2009 19:58
Szukaj postów Cytuj
Dawid_Zielu
Stopień: 1700
*

Liczba postów: 1,767

Telefon: n8 BL@CK

Podziękował: 2

Otrzymał podziękowań: 170

PIETY, tak jak napisal leo20, tzreba zlozyc doniesienie na policji, potem z uzedu sprawa sadowa.
19-10-2009 16:12
WWW Szukaj postów Cytuj
grzegorzTST
Stopień: 1
*

Liczba postów: 5

Otrzymał podziękowań: 0

Donos na policję nic nie da. Należy napisać doniesienie w dwóch identycznych egzemplarzach i złożyć je w Prokuraturze. Dlaczego w dwóch egzemplarzach? Otóż jeden egzemplarz zostanie w Prokuraturze, a drugi pozostanie dla Twojej znajomej. Będzie musiała poprosić o przybicie pieczątki z Prokuratury na obu identycznych egzemplarzach. Jeśli złoży takie doniesienie i będzie miała pieczątkę, że w Prokuraturze przyjęto zgłoszenie będą musieli się tym zająć. Znam podobne sytuacje i tylko ten sposób na prawdę pomaga.
20-10-2009 14:59
Szukaj postów Cytuj
PIETY
*

Ale to znaczy ze doniesienie w prokuraturze to czyli sprawda do sądu odrazu tak ? Ale nie weim czy własnie zeby sprawe do sądu to musza byc chyba jakies interwencje policji mowie wam przerąbana sprawa. Bo wiecie zeby jakoś tego typa odizolować od nich. No bo później może być nie za fajnie

20-10-2009 15:59
Szukaj postów Cytuj
Dawid_Zielu
Stopień: 1700
*

Liczba postów: 1,767

Telefon: n8 BL@CK

Podziękował: 2

Otrzymał podziękowań: 170

PIETY, tu tylko pomoze sprawa sadowa, dziwne ze policja nie zlozyla propozycji aby sadownie sprawe zalatwic.
21-10-2009 08:01
WWW Szukaj postów Cytuj
PIETY
*

Re: WAZNA ZYCIOWA SPRAWA
A no takie jest właśnie polskie prawo do du.. No ale cóż jak narazie szuka się mieszkania bo niewiadomo co będzie jak będę coś wiedzieć więcej to będę was informować jak narazie szuka się mieszkania zobaczymy co z tego będzie .
Bardzo Wam dziękuję za wszelkie podpowiedzi . Odwdzięczę się niedługo bo rano muszę wstawać ;p POZDRAWIAM GORąCO Smile

29-10-2009 00:03
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS