Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nokia N-GAGE
wolftec
Stopień: 50
*

Liczba postów: 83

Reputacja: 0

Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 8

Ogulnie mi chodzilo ze do n-gage dało rade wsadzic inną karte niz mmc
21-08-2008 10:35
Szukaj postów
NoRuless
Stopień: 1
*

Liczba postów: 22

Otrzymał podziękowań: 0

Tak? Ale trzeba było chyba coś przerabiać? Bo z tego co mi wiadomo oryginalnie N-Gage obsługuje jedynie karty MMC.

noruless.r00t.la - visit my homepage
21-08-2008 10:40
WWW Szukaj postów
Quoludek
Stopień: 500
*

Liczba postów: 691

Znajomość symbiana: 0

Otrzymał podziękowań: 23

WOLFTEC. Sciemniasz! Mialem 3x N-Gage, Siedzialem troche w tym. I tylko MMC poszlo Wink. Wiec nie krec nas tu. My nie debile Tongue.

Mój pierwszy telefon z symbianem. To bylo w 2004 roku o.O... Pózneij zaczołem grac w TibieME. Poznalem polaka, on mnie namówił na Nokie N-gage QD.( Po jakims czasie namawialem znajomych zeby kupili N-gage, Camela prawie namowilem ale nie wiem czemu nie kupil. Ale ogolnie to 3 lub 4 osoby mialy n-gage w szkole Big Grin.) Kupilem! bylem zadowolony. Pożniej dokupiłem CLS's (mialem 14 orginalnych gier) Confused, bylem mega zadowolony. pozniej sprzedałem qd i kupilem drugiego CLS'a. I z Camelem napierdalalismy na przerwach w Tonego lub Asphalta o.O.. To były czasy . A teraz? Sa fajne nowe gry na N-gage 2.0. Ale to nie to samo co kiedys. Ahh... Ostatnio szukam na aukcjach Qd lub CLS w dobrym stanie. Może jak trafie na coś fajnego to sie skusze. bo chetnie bym pogral w PTG Big Grin! Reda...
21-08-2008 10:55
WWW Szukaj postów
wolftec
Stopień: 50
*

Liczba postów: 83

Otrzymał podziękowań: 8

tez miałem n-gage i wogule temat zaczol sie od tego ze koledze z forum sie molił telefon po wsadzeniu karty tylko zastanawiałem sie czemu mogło sie tak dziac mi sie gry niemoliły tylko mp3 wiec prosze niekrzyczec tylko tak mi sie wydaje nigdy niewsadzalem do n-gage sd Smile i nieuwazam was za debili
21-08-2008 11:15
Szukaj postów

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS