Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sports Tracker
adek13016
Stopień: 450
*

Liczba postów: 470

Reputacja: 0

Telefon: nokia n95 8gb

Znajomość symbiana: 9
Podziękował: 2

Otrzymał podziękowań: 28
Sports Tracker
W pełni darmowa aplikacja która zapisuje naszą przebytą trasę pieszą, rowerową, samochodową etc. Dzięki tej aplikacji dowiem się: jak długo trwała trasa, średnia prędkość przebytej trasy, prędkość maksymalna przebytej trasy. Dostępny jest również kalendarz z dokładnymi informacjami przebytych tras oraz kilka wykresów graficznych np. wykres prędkości względem czasu. Najważnieszą cechą programu jest zapis danych do pliku Google Earth (oraz kilka innych formatów). Dzięki zainstalowaniu na naszym PC-cie Google Earth i pliku zapisanego przez Sport Tracker możemy na mapie dokładnie prześledzić przebytą przez nas trasę. Oczywiście należy posiadać odbiornik GPS.

Testowana: nie
Kategoria : użytkowe
Rozszerzenie : .sis
Waga: 490 KB
Certyfikat: do sprawdzenia
Wersja: 1.83
[hide]http://www.4shared.com/file/84154229/b2e07819/Sports_Tracker_by_mmj.html[/hide]

TO JA Smile
02-05-2009 11:05
Szukaj postów Cytuj
Otrzymane podziękowania: djco
djco
Stopień: 1
*

Liczba postów: 10

Reputacja: 0

Telefon: 5530

Soft: 20.080xxx
Podziękował: 1

Otrzymał podziękowań: 0
Re: Sports Tracker
Działa - na razie sprawdziłem sporadycznie, na jakichś tam ustawieniach i zrobiłem krótką trasę pieszą. Co prawda rozrzut pomiaru GPSa jest taki duży, że trasa wygląda na GE jakbym cofał się co chwila od 40-100 metów, no ale to już nie wina samego programu Smile
Mimo wszystko świetna aplikacja i na bank będę z niej korzystał na wycieczkach rowerowych Smile

Z ostatniej chwili:
Dzisiaj testowałem zapis trasy podczas prowadzenia samochodu (około 4 km) i przyznam, że miło mnie zaskoczyło. Trasa na GE wyglądała idealnie. Super programik Smile

N5530 PLAY v20 zew. odb. GPS
25-05-2010 09:17
Szukaj postów Cytuj
Jackson
Stopień: 2500
*

Liczba postów: 4,046

Reputacja: 1

Telefon: n73 & n82

Soft: v4.0 & v35

Znajomość symbiana: 0
Podziękował: 5

Otrzymał podziękowań: 1095
Re: Sports Tracker
[Obrazek: giftailor0030.gif]

Endomondo jest osobistym trenerem jeżeli uprawiasz np: bieganie, jazde na rowerze czy co kolwiek innego.

Funkcje:
- Realne śledzenia czasu, odległości, prędkości i wysokości
- osobiste wiadomości głosowe od znajomych
- Droga widoczna na mapach Google
- Historia i czasy okrążeń treningow
- Integracja z odtwarzaczem muzyki
- Integracja z <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.endomondo.com">www.endomondo.com</a><!-- w -->
i wiele innych przydatnych funkcji

Changelog:
-Wsparcie dla S^3
-Poprawki w działaniu GPS
-Język Polski
-Zlikwidowanie błędów
-Inne drobne poprawki

Wersja v4.00(7)

[hide]http://www.4shared.com/file/-2ieVM0L/End...r407o.html[/hide]

Jeśli mój post pomógł Ci, lub skorzystałeś z mojego uploadu - kliknij na ikonę [Obrazek: podziekowania.png] w prawym dolnym rogu mojego posta.
[Obrazek: ptaki9wudw3db8.gif]
30-10-2010 20:23
Szukaj postów Cytuj
Otrzymane podziękowania: speedhed

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS