Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Phone Guardian v.3.00 cr-13.ac_k pl
cr-13.ac_k
Stopień: 200
*

Liczba postów: 214

Reputacja: 0

Telefon: Nokia
Podziękował: 33

Otrzymał podziękowań: 71
Phone Guardian v.3.00 cr-13.ac_k pl
Telefon Guardian oprogramowanie do 60,3 serii jest telefon komórkowy przed kradzieżą telefonów i oprogramowanie śledzące. Telefon zawiera teraz Guardian GPS-śledzenia, należy zainstalować bez ikony i ostrzeżenia SMS wysyłane do trzech numerów! Wersja 3.0 wydana 10.02.2009.

Czy obawia się, że jeden dzień ktoś będzie kradzieży drogich smartfonów Series 60 lub po prostu zapomnij go gdzieś? Wystarczy zatrzymać niepokojący i zachęcamy do korzystania z telefonu komórkowego w dowolnym miejscu, o dowolnej porze. Telefon Guardian oprogramowania zabezpieczającego dla Series 60 3rd edition zapewni komórkowych i pomoc w znalezieniu w przypadku strat.

Released: 10.02.2009
Opis: Telefon komórkowy Guardian jest zabezpieczenie anty złodziej oprogramowania dla Symbian Series 60 v3 smartphonach.

W przypadku telefonu komórkowego jest zapomniane lub kradzieży telefonu Guardian pozwala na bezpieczne i automatyczne zdalnie zablokować swój Symbian komórkowy poprzez wysłanie SMS blokady.

Gdy telefon jest zablokowany zabezpieczone. Nie będzie możliwe dla złodzieja używać telefonu lub odinstalować oprogramowanie telefonu Guardian. Komórka może być odblokowana przez wysłanie SMS odblokować za pomocą hasła.

Telefon wysyła automatycznie Guardian bezpiecznej SMS, gdy informacje, które pozwala złapać złodzieja jest wliczony w cenę. Zbrojnych z telefonu Guardian, twój telefon będzie bezpieczne, jak w bezpieczny!

Uwaga! Przed zainstalowaniem nowej wersji oprogramowania, należy odinstalować starą i ponowne uruchomienie telefonu.

Nowości w wersji 3.0:
Możesz wybrać do zainstalowania telefonu Guardian bez ikony i uruchomić go na swoje tajne wybierania numeru
Możesz śledzić telefonu nie tylko z CellID, ale także z GPS teraz, w tym sieci oparte GPS
Nowy SMS polecenia lepiej zdalnej obsługi
Możesz kupić bezpośrednio z telefonu komórkowego
Teraz alarm SMS można przesyłać do 3 numerów. 2 numery alarmowe SMS oraz liczby wysyłania wiadomości SMS z blokady

Wersja 3.0 jest bezpłatna dla wszystkich użytkowników PhoneGuardian!
Telefon Guardian teraz jest bardziej bezpieczna. Teraz możesz łatwo znaleźć na lokalizację swojego telefonu komórkowego za pomocą GPS, śledzenie opcję. Należy po prostu dostroić swój wewnętrzny moduł GPS lub wykorzystanie sieci oparte GPS. Możesz włączać i wyłączać GPS śledzenia zdalnie z SMS.Now można wybrać metodę Telefon Guardian rozpoczęcia. Możesz uruchomić oprogramowanie: - za pomocą aplikacji ikona, która była jedynym sposobem na rozpoczęcie Telefon Guardian w poprzednich wersjach - z pomocą liczby aktywacji, które można ustawić ręcznie po instalacji

- I za pomocą obu tych metod
Najważniejsze funkcje:
Zdalne komórkowych zablokować i odblokować blokady z SMS
Sposób wyboru uruchomienie oprogramowania
Dwa numery alarmowe dostępne
GPS z możliwością śledzenia
Śledzenie GPS opcja może być włączane i wyłączane za pomocą wiadomości SMS
Telefon Guardian staje się aktywny (blokuje komórkowych, emituje się syrena), gdy inne karty SIM jest włożona lub zablokować SMS
Operator i konkretnych informacji o lokalizacji (GPS teraz dostępny) jest automatycznie wysyłane do określonej liczby, w tym liczba kart SIM, IMSI i CellID numerów. Ta informacja może być uzyskana w dowolnym momencie.
Siren opcja może zostać włączona i wyłączona, również zdalnie za pomocą SMS
Deinstalacja jest możliwa tylko z prawej hasło
Blokada telefonu jest niezależny od telefonu restart

Informacje rejestracyjne:
W próbnej wersji oprogramowania jest ograniczona do 5 dni. Pełna wersja oprogramowania jest uzyskiwana poprzez kod licencji przewidzianej na zakup. Licencja jest kod w oparciu o unikalne IMEI i pod warunkiem stosowania mogą być wykorzystane wyłącznie na urządzeniu jest licencjonowana dla. Licencja nie może być pobrany i zastosować do innych urządzeń.

Ostrzeżenie! Proszę nie zapomnieć o hasło ustawione w wersji próbnej! Nie ma sposobu, aby odblokować telefon, chyba że zakupu oprogramowania i wprowadź kod reg!

Opinie o PhoneGuardian:
"Korzystam z programu o nazwie PhoneGuardian (Symbian działa na telefony i nie mogą być odinstalowane), które będą komunikować się z powrotem krytyczne informacje o lokalizacji abonenta, jak również informacji (potajemnie) w przypadku kradzieży jest zawsze." - Babar Bhatti na Telecompk.net
"Jeśli martwisz się o swoje kosztowne smartphone dostawanie kradzieży poufnych lub jej zawartość jest zagrożona, a następnie uzyskać PhoneGuardian" - w opinii użytkownika Techlive.freehostia.com
"Guardian" Mit Telefon lässt sich ein S60-Phone tak schätzen, damit unehrliche Wyszukiwacz Diebe oder keine Chance haben, mit dem Telefon etwas anzufangen. "- Mag. Helmut Hackl, s60.at
"To mój telefon zablokuje albo automatycznie lub zablokować SMS kiedy wysłać. Również to wydziela się syrena jeśli państwa. A Must Have dla wszystkich smartphonach chciałbym powiedzieć. "- Opinii użytkowników na Softplatz
"Great oprogramowania telefonu bezpieczeństwo jest wzmocnione bardzo się z nim. Jest również bardzo stabilny "- opinii użytkowników na Freedownloadscenter
"Guardian" Telefon jest niezwykle przydatne narzędzie dla bezpieczeństwa S60 3rd urządzeń. Najkrócej mówiąc, jest to narzędzie, które zablokuje korzystania z urządzenia w przypadku jego utraty lub kradzieży. "- Weryfikacja na Symbian in Motion
"Ta aplikacja pozwala, aby nasze Symbian bezużyteczny, do której ma on skradziony" - Recenzja na themes4nokia.it
Najczęściej zadawane pytania na temat oprogramowania PhoneGuardian:

Q: Czy mogę zaktualizować oprogramowanie w przypadku zmiany mojego telefonu?

A: Tak, na pewno będziemy generować Ci kod oprogramowania, które zostały zakupione. Po prostu trzeba wysłać do nas stary numer IMEI i nowego. Tak szybko, jak otrzymaliśmy Twój e-mail, będziemy pisać do Ciebie i wysłanie nowej rejestracji info.

P: Nie ma problemu z PG v.3.0 - kiedy wysłać SMS blokady, to jest widoczne w skrzynce odbiorczej i nie zablokować telefonu. Co zrobiłem źle?

O: Aby dowiedzieć się tego problemu, upewnij się, że masz wszystko ustawić poprawne w PG ustawienia. Telefon Guardian wniosku musi być włączona. Jeśli wszystko jest ok, proszę upewnić się, że wysłane poprawne hasło, aby zablokować telefon. Aby to sprawdzić i upewnić się, że zrobiłaś wszystko poprawne, należy zmienić hasło na prostej (to powinno być łatwiejsze do sprawdzenia).

Pyt: Nie mogę zarejestrować oprogramowanie PG v.3.0 kodu, które są zbyt długie. Co należy zrobić, aby zarejestrować oprogramowanie?

O: Aby zarejestrować oprogramowanie, wystarczy wpisać go do rejestracji pola bez "-" minusy. Należy upewnić się, że kod jest wpisany poprawnie.

P: Czy kod rejestracyjny do PG v.3.0 takie samo jak w v.2.0?

A: kod do wersji 2.0 do wersji 3.0 i jest to samo. Tak więc można bez problemu zarejestrować oprogramowanie ze starymi reg.code. Jeśli zapomniałeś ten reg.code, możesz powiedzieć nam numer IMEI i wysłać list z potwierdzeniem zakupu, a my ją dla Ciebie jeszcze raz.

P: Co powinienem zrobić, mam zapomniałem hasła do telefonu Guardian i mój telefon jest zablokowany?

O: Aby odblokować telefon, należy wprowadzić kod rejestracyjny, który otrzymaliśmy po zakupie, zamiast hasła. To powinno pomóc.

Kompatybilny z innymi, Nokia 5500, Nokia E50, Nokia E60, Nokia E61, Nokia E62, Nokia E70, Nokia N71, Nokia N73, Nokia N75, Nokia N80, Nokia N91, Nokia N92, Nokia N93, Nokia N95, Nokia 3250, Nokia N Series, Nokia serii E, Nokia E65, Nokia N76, Nokia E61i, Nokia N73 Music Edition, Nokia N77, Nokia E90 Communicator, Nokia 6120 Classic, Nokia 5700 XpressMusic, Nokia 6110 Navigator, LG KS 10, Nokia E51, Nokia N81, Nokia 6121 Classic, Nokia N82, Nokia N93i, Nokia 6290, Nokia N95 8GB, Nokia N81 8GB, Nokia N91 8 GB, Nokia N96, Nokia 6210 Navigator Nokia 6220 Classic, Nokia N78, Nokia N79, Nokia N85, Nokia 5320 XpressMusic, Nokia 6650, Nokia E66, Nokia E71, Nokia 6124 Classic, Nokia e63, Nokia N96-3, 8MP Nokia N86, Nokia 6720, Nokia E55, Nokia E75, Nokia 6710 Navigator, Nokia 5630 XpressMusic
[Obrazek: beztytuucop.th.png]
Phone Guardian v.3.00 PL
[hide]Phone Guardian v.3.00 PL.zip[/hide]

BARDZO WARZNE po instalacji niema ikony robimy restart telefony nastepnie wklepujemy 12345 tak jak byscie wpisywali numer telefonu WCISKARZ OKI I UKAZUJA CI SIE WSZYSTKIE USTAWIENIA APLIKACJI POZDRO
08-04-2009 17:37
Szukaj postów Cytuj
marian19901
Stopień: 100
*

Liczba postów: 120

Telefon: Nokia 6210 Navi

Soft: 05.16
Podziękował: 2

Otrzymał podziękowań: 5
Re: Phone Guardian v.3.00 cr-13.ac_k pl
;( ;( Zrob reupa na innym serwerze !! ;/

[you] Postaw Piwko Wink
02-12-2009 12:57
Szukaj postów Cytuj
cr-13.ac_k
Stopień: 200
*

Liczba postów: 214

Telefon: Nokia
Podziękował: 33

Otrzymał podziękowań: 71
Okey już poprawione można pobierać
02-12-2009 18:00
Szukaj postów Cytuj
raytheon444
Stopień: 1
*

Liczba postów: 1

Telefon: E52

Soft: 2.9
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 0
Witam serdecznie. Pobrałem plik instalacyjny .sis i przy użyciu Nokia PC Suite usiłowałem zainstalować go w telefonie. Niestety nie powiodło mi sie z powodu " zabezpieczonej aplikacji i niezaufanego dostawcy" Drodzy koledzy czy bylibyście łaskawi udzielić porady w jaki sposób mogę to zainstalować? Będzie to moja pierwsza instalacja w życiu, tzw "pierwszy raz"
20-12-2009 22:15
Szukaj postów Cytuj
matrixm01
Stopień: 350
*

Liczba postów: 381

Telefon: N73
Podziękował: 5

Otrzymał podziękowań: 68
Musisz shackować sobie telefon zeby móc instalowac aplikacje i gry. Wszystko jest na forum

"Czy jest coś gorszego niżeli śmierć...? ...Życie... jeśli pragniesz umrzeć..." Seneka Młodszy
łęczyński klub Nasz GKS
To myyy
Górnika fani
wierni i oddani
za Górnik za GKS
pójdziemy aż po życia kres! "

[Obrazek: d_Gornik_Leczna_01.jpg]
20-12-2009 23:47
Szukaj postów Cytuj
matrixm01
Stopień: 350
*

Liczba postów: 381

Telefon: N73
Podziękował: 5

Otrzymał podziękowań: 68
Dodam ze opis (hackowania) łamania systemu dostępny jest w podrozdziale Poradniki/tutoriale w forum

"Czy jest coś gorszego niżeli śmierć...? ...Życie... jeśli pragniesz umrzeć..." Seneka Młodszy
łęczyński klub Nasz GKS
To myyy
Górnika fani
wierni i oddani
za Górnik za GKS
pójdziemy aż po życia kres! "

[Obrazek: d_Gornik_Leczna_01.jpg]
20-12-2009 23:53
Szukaj postów Cytuj
Otrzymane podziękowania: rt325
rukus
Stopień: 1
*

Liczba postów: 13

Otrzymał podziękowań: 0
link nie dzial :confused:
17-02-2010 13:38
Szukaj postów Cytuj
Sly
Super Moderator
*

Liczba postów: 2,388

Telefon: Xiaomi RN2

Soft: Miui

Znajomość symbiana: 8

Otrzymał podziękowań: 593
rukus napisał(a):link nie dzial :confused:

prosby o reupy piszemy na pw

tutaj masz nowsza wersje 3,1:

Kod:
http://chomikuj.pl/sly180/Aplikacje/s60v3/SymbianGuru.Phone.Guardian.sis

[Obrazek: sly180.gif]
HASŁO: sly180
Nie masz Chomika?? Kliknij
17-02-2010 13:53
WWW Szukaj postów Cytuj
Otrzymane podziękowania: kwiatek_net

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS