Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The One
grzesiek1945
Stopień: 450
*

Liczba postów: 483

Reputacja: 0

Telefon: NokLa Ń95 8BiT

Soft: 31.0.015 h@cKeD
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 9
The One
Witam

Jako że mam fonik przystosowany do konsolki N-GAGE 2.0 mam dość dużo gierek na tą konsolke. Oczywiście jak większość z was piraty :dribble: , według mnie i nie tylko mnie gry są krótkie i ceny są za wysokie, ale to szczegół. Chciałbym napisać krótką recenzje, lub jak kto woli wrażenia z Gry THE ONE.

The One to jak do tej pory jedyna bijatyka na N-GAGE 2.0. Każda konsola miała swoje bijatyki (Playstation - Takken, XboX- Soul Calibur), no a my mamy The One. Gra po zainstalowaniu zajmuje 15 mb. Osobiście z niecierpliwością czekałem na tą girke, oczekiwałem od niej wiele. Pod względem wizualnym gra pokazuje naprawdę chyba wszystko co może nam pokazać nasza konsola. Grafika otoczenia nie jest cudowna, oczywiście widać piksele, są one gdzie nie gdzie dość duże, ale otoczenie może się bardzo podobać, jest naprawdę super wykonane. Wykonanie postaci ... co tu można napisać ... powiem szczerze że zaskoczyło mnie strasznie, oczywiście zaskoczyło pozytywnie. Grafika naszych bohaterów jest świetna, nie widziałem jeszcze gry na N-GAGE 2.0 w której grafika czegokolwiek była by lepsza od grafiki fighterów w THE ONE, jest ona naprawdę świetna. Bardzo realistycznie wyglądają, wogóle nie widać pokselów na postaciach, czasem jak na nich patrzyłem no nawet jest lepsza niż u mnie na kompie z innych gier. Grafika gości poprostu świetna. Ścieżka dźwiękowa też jest bardzo dobra jest kilka motywów i zmieniają się one od wybranej planszy. Muzyka naprawdę super, podobała mi się bardzo. Do wyboru w grze mamy kilka trybów rozgrywki. Mulitplayer, gramy po przez moduł Bluetooth z kolegą. Osobiście sprawdzałem z kumplem co ma N73 ME, ciężko się było połączyć na początku ale po jakimś czasie udało się. Trzeba dodać że siedzieliśmy blisko siebie i wtedy połączyło, już w odległości 2-3 metry się dało się grać, nie wiem czemu jak Bluetooth ma jeszcze większy zasięg. Jeśli graliście w większej odległości to dajcie znać. Zauważyłem dużo błędów w trybie multi, czasem gra się zacinała, fighter się zacinał i nie dało rady grać. Animacje ciosów też szwankowały czasem, i nie wiem czemu ale np. jak kumpel cały czas lał mnie z pięści to nie dało rady zrobić kontrataku anie odskoczyć, a na singlu na najtrudniejszym poziomie jakoś się dało, a np. ja jak go lałem z piąchy on od razy robił kontratak, myślę że to jest kolejny błąd w trybie multi. Ogólnie możemy się dopatrzeć w multi wiele bugów ale i tak świetnie jest zagrać z kumplem a nie z CPU. Osobiście często gram w ten tryb. Tryb single player jest bardzo rozbudowany. Mamy dostęp do story mode, czyli kariery, przechodzimy kolejne mapki i to wiadomo jest podane z fajną fabułą, dialogi, fakty i takie tam, wiadomo o co chodzi. Ogólnie bardzo ładnie to wszystko wygląda. Drugi tryb to Versus, wybieramy fightera CPU,trudność, mapkę, ilość rund itp. i gramy, napewno znany tryb, nie trzeba opisywać. Survival to bardzo fajny tryb, wybieramy podobne opcje co podane wyżej i następnie musimy pokonać jak najwięcej przeciwników, zdrowie niestety nie odradza nam się całkowicie na nowych mapkach i przez to jest trudniej, fajny tryb, warto zagrać. Mamy jeszcze tryb treningu, tu nie muszę pisać o co biega. Jak pisałem lub nie pisałem gra jest dość bardzo rozbudowana, dlatego np. możemy dowolnie wystroić naszych ziomków. Ilość ubranek nie powala na kolana ale myślę że jest wytrzeszczająca. Oczywiście dla postaci kobiety mamy dużo więcej ubranek i dodatków, jak to w życiu. W profilu naszego bohatera mamy takie cuś jak style walki. Do wyboru mamy styl ciężki (osobiście najczęściej go używam), styl szybki i styl uzbrojony (mamy kij do baseball do dyspozycji). Szczerze jakoś mi nie pasuje ten trzeci styl ale okik, jakieś urozmaicenie. Po nazwach stylów myślę że łatwo się domyślić jak one mniej więcej wyglądają. W profilu mamy też dostęp do zmiany tzw. celebrations. Są to animacje np. na wstęp walki, na przegraną walne i wygraną walkę. Spoko bajery. Oczywiście te wszystkie rzeczy podane powyżej musimy odblokować, alby to zrobić trzeba przejść karierę na trzech poziomach, łatwy, średni i trudny. Nie jest to łatwe, na samym początku miałem problemy z wygrywaniem walk, ale po pewnym czasie jak odkrywałem kombosy było coraz łatwiej, i doszedłem do tego że grę przeszedłem trzy razy na wszystkich poziomach i posiadam tytuł GREAT MASTER, lecz jak pisze nie jest to łatwe. Gra jest wymagająca i nieprzewidywalna ale wiadomo trening czyni mistrza. Dobra chyba się troszkę rozpisałem, trzeba wszystko podsumować. The One to gra świetna pod każdym względem, grafika, muzyka super, rozgrywka super wciągająca (naprawdę potrafiła mnie wciągnąć na kilka godzin), tryb multi nie jest idealny ale super że jest, jest to super odmiana. Aha zapomniałem napisać wcześniej że to dość krótka gra w trybie kariery, np. poziom łatwy da rade przejść w godzinę a pewnie nawet krócej ale mamy przecież jeszcze dwa poziomy i inne tryby gry co rekompensuje ten malutki minus. Jeśli chodzi o ocenę gry to oczywiście w skali ocen szkolnych daje 6, albo raczej 6+. Jeśli ktoś posiada N-GAGE 2.0 musi zagrać w THE ONE, gra poprostu wymiata.

Dzięki za przeczytanie recenzjiopinii na temat gry THE ONE, myślę że pomogła wam w decyzji zagrania w nią. :dribble:

Będę bardzo happy jeśli będziecie pisać komentarze do tej recenzji, proszę jeśli możecie napiszcie własne wrażenie z gry, i piszcie jeśl znaleźliście jakieś dodatkowe błędy w grze Tongue

As I Lay Dying - Through Struggle
[Obrazek: dfgvn4.gif]
[Obrazek: 2qsbj0y.gif]
[Obrazek: hx6fbb.png]
18-01-2009 00:41
Szukaj postów Cytuj
sprawdz87
Stopień: 100
*

Liczba postów: 134

Otrzymał podziękowań: 0

zgadzam sie z Toba ale dalbym jej 6 sciezka dzwiekowa mogla by byc lepsiejszaSmile ja wogole mam hopla na punkcie bijatyk ;d;d czekam moze wyjdzie cos w stylu mortal combat albo tekkena ...

[ Dodano: 2009-01-20, 20:00 ]
jakbys cos wiedzial pisz Wink piwo za dobra recenzje
20-01-2009 20:44
Szukaj postów Cytuj
grzesiek1945
*

Jak chcesz dać piwo to kliknij ikonkę piwo a nie pisz, piwo dla Ciebie. A Mortal Kombat to masz w emulatorze c2doom z tego co wiem ale nie testowałem, sprawdź jak chcesz :dribble:

20-01-2009 22:05
Szukaj postów Cytuj
sprawdz87
Stopień: 100
*

Liczba postów: 134

ale morze luknij najpier w potem mow co mam robic??piwo dostales juz dawno i wiem ze trzeba kliknac...;/nie ucz ojca dzieci robic..a to mortal to o D*** rozbic gralem;/
20-01-2009 22:21
Szukaj postów Cytuj
grzesiek1945
*

sprawdz87 napisał(a):ale morze luknij najpier w potem mow co mam robic??piwo dostales juz dawno i wiem ze trzeba kliknac...;/nie ucz ojca dzieci robic..a to mortal to o D*** rozbic gralem;/

Akurat wtedy co pisałem nie było tego piwka ale okik mniejsza z tym, w formacie *.sis jest chyba parę bijatyk, np. jakiś boks z tego co wiem :beated:

20-01-2009 22:23
Szukaj postów Cytuj
Kowi
Stopień: 150
*

Liczba postów: 165

Podziękował: 1

też się zgadzam bardzo dobra gra i na pewno najlepsza bijatyka na 3edycji tylko jeśli mam być szczery to wolałem jedynke Tongue gra nie była tak dynamiczna jak ta ale było więcej ciosów Smile ale mimo wszystko w tą gre po prostu trzeba zagrać, świetna grafika, muzyka i dynamika gry Smile podro

[Obrazek: 11186.jpg]
[Obrazek: 24648.jpg]
[Obrazek: 745.jpg]
18-05-2009 16:58
Szukaj postów Cytuj
kulon91
*

Liczba postów: 163

trzeba było jeszcze napisać od kogo dostajesz codziennie w szkole wpier*** jak gramy przez BT ;D

[Obrazek: hjln299024443d.gif] Piszę poprawnie po polsku.
18-05-2009 17:15
Szukaj postów Cytuj
Kowi
*

Liczba postów: 165

Podziękował: 1

no dobra bo ja nie gram 5 godzin dziennie na tel Tongue

[Obrazek: 11186.jpg]
[Obrazek: 24648.jpg]
[Obrazek: 745.jpg]
19-05-2009 21:46
Szukaj postów Cytuj
dziobak99
Stopień: 400
*

Liczba postów: 412

Telefon: i5700
Podziękował: 5

Otrzymał podziękowań: 1

Mi się gra bardzo podoba, szczególnie przy multiplayerze, ogólnie za wielki plus gry zaliczam to że działa płynnie na n73, co mnie samego zdziwiło Wink
23-05-2009 18:33
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS