Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pochwal sie swoim zwierzakiem
kvas1920
Stopień: 100
*

Liczba postów: 106

Reputacja: 0

Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 1

ja mam psa "Kuba" rasa - niezidentyfikowana Big Grin kundel jakiś Tongue oraz Chomika "Steward" Big Grin

Ruch Chorzów - First to Fight

[Obrazek: 49030166.jpg]
04-04-2009 00:03
Szukaj postów Cytuj
riv3r
Stopień: 50
*

Liczba postów: 52

Telefon: n95 classic

Soft: V 35.0.002

Znajomość symbiana: 5
Podziękował: 13

Otrzymał podziękowań: 21
Re: Pochwal sie swoim zwierzakiem
Rasa: York
Rodzaj: Miniaturka
Name: Okruch
Rodowód: Posiada

[Obrazek: sisx.png]
18-11-2010 16:32
WWW Szukaj postów Cytuj
Mocha
Stopień: 1
*

Liczba postów: 45

Telefon: Nokia e51

Soft: S60 FP 1

Znajomość symbiana: 4

Otrzymał podziękowań: 0
- pies (szczeniak kilkumiesięczny), mieszaniec, podobny do owczarka niemieckiego.
- kotka 9-miesięczna, niby zwykły dachowiec ale ma szlachetne rysy Big Grin i podejrzewam, że ma trochę rasowej krwi. Jest czarna z rudymi plamkami, bardzo ciekawe umaszczenie.
- 6 małych kociaków z ostatniego miotu powyższej kotki. Cztery rude i dwa czarne.

[Obrazek: 13834.png]
[Obrazek: 35353.png]
[Obrazek: 14288.png]
10-06-2011 22:09
Szukaj postów Cytuj
Longeret
Stopień: 500
*

Liczba postów: 560

Reputacja: 1

Telefon: Lenovo A830,N82

Soft: Android

Znajomość symbiana: 8
Podziękował: 23

Otrzymał podziękowań: 50
Ja w swoim życiu miałem tak ... pies "azor" duże rude bydle z niego było naturalnie w pozytywnym znaczeniu tego słowa Smile, całą masę kotów miałem ...ostatnim był wspaniały kocur imieniem "Simba" Duży również rudy, leniwy i bardzo inteligentny ( taki Garfild istnie jak z bajki Smile ) bardzo go wszyscy lubiliśmy niestety zdarzały mu się dłuższe wypady z domu, aż pewnego dnia wyszedł i już nie wrócił...
Miałem też 2 świnki morskie, ale nie czułem do nich jakiegoś większego przywiązania, były bo były... miałem też szczurzycę "Maryśkę" bardzo ładna albinoska, tylko nie wolno jej było dużo wody dawać bo potrafiła oddawać mocz wszędzie i na wszystkich, ale bardzo przyjemne zwierzątko...
Miałem też dwie jaszczurki jedna imieniem "Maciek", a drugiej nie pamiętam, też fajna sprawa bo musiałem im łapać owady, drapieżnik byle czego nie zje Smile Za to polowanie owe jaszczurki odwdzięczały mi się drapaniem po plecach heh coś za coś...( kładłem się na brzuchu na gołe plecy kładłem jaszczura i on swoimi fajnymi chropowatymi pazurkami mnie drapał, nieraz zdarzało mi się usnąć i przekręcić na plecy, jednak gdy się budziłem jaszczurka bezpiecznie siedziała wbita pazurkami przy karniszu na firance )
Miałem również kiedyś dwa żółwie greckie, nie bez powodu zostawiłem je na koniec... Jeden miał na imię "Karol", a drugi "Leon" oba były wspaniałe, oba zginęły śmiercią tragiczną Sad Żółwie Greckie to drogie pupile, nie miauczą, nie szczekają, nie wydają dźwięków poza skrobaniem i pukaniem gdy chodzą po drewnianej podłodze jednak są to niesamowite zwierzęta ( rzekomo pozbawione słuchu ?! ) ciężko to wytłumaczyć komuś kto nie miał żółwia... Coś niesamowitego jest w tych żółwiach, przede wszystkim wbrew pozorom są bardzo zabawne i szybkie chwila nieuwagi i żółwia nie ma...Długo mógłbym pisać o żółwiach, skracając polecam kupno żółwia każdemu w każdym wieku, żółwie można przytulać, głaskać wbrew pozorom są strasznymi pieszczochami... żółwie również wymagają opieki i dbania o nie, ale to jest również w przypadku innych zwierząt, żółwie potrafią "podgryzać" ściany, żeby dostarczyć odpowiednich witamin swojej skorupie...
Na koniec jeszcze dodam, że do kupna żółwia zainspirowała mnie bajka o "Wojowniczych Żółwiach Ninja"
Bardzo przeżyłem ich stratę... :confused:

[Obrazek: spiderew.gif]
" Sword in my hand, Axe on my side, Valhall awaits me, Soon I will Die..."

[Obrazek: zjazduserowgarfield1600.gif]
11-06-2011 10:01
Szukaj postów Cytuj
Mocha
Stopień: 1
*

Liczba postów: 45

Telefon: Nokia e51

Soft: S60 FP 1

Znajomość symbiana: 4

Otrzymał podziękowań: 0
Longeret napisał(a):...ostatnim był wspaniały kocur imieniem "Simba" Duży również rudy, leniwy i bardzo inteligentny ( taki Garfild istnie jak z bajki Smile ) bardzo go wszyscy lubiliśmy niestety zdarzały mu się dłuższe wypady z domu, aż pewnego dnia wyszedł i już nie wrócił...

Koty już tak czasem mają - też często mi się zdarzało, że jakiś kot sobie poszedł i nigdy nie wrócił. Niedawno jeden się przybłąkał, pobył u mnie kilka miesięcy i przepadł. One po prostu lubią być niezależne i ofc "chodzić własnymi ścieżkami" Wink

[Obrazek: 13834.png]
[Obrazek: 35353.png]
[Obrazek: 14288.png]
11-06-2011 14:42
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS