Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak przenosić podfoldery z folderów w Symbian 9.3?
Piotr Rokubungi
Stopień: 1
*

Liczba postów: 3

Reputacja: 0

Telefon: SamsungGT-B7610

Soft: 5.2.21006

Znajomość symbiana: 3
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 0
Question Jak przenosić podfoldery z folderów w Symbian 9.3?
Chodzi o to, jak na Symbianie 9.3 przenieść systemowy podfolder (np. Biuro), który jest już w innym folderze (w tym przypadku w Aplikacjach) do innego folderu menu (w tym przypadku do Folderu Pierwotnego, głównego)- bo nie da się tego zrobić "normalnie", używając menu kontekstowego. Więc jak? Jakiś program, tweaker to potrafi?
"Męczę" ten problem od długiego już czasu i dowiedziałem się z innego forum, że można to zrobić poprzez modyfikację pewnego (wiem jakiego, oczywiście) pliku. Ale plik ten jest w folderze ukrytym i chronionym przez system- nie ma do niego dostępu "normalnie", a dopiero po uruchomieniu patch'a Open4all. Lecz nie mogę na swojej N86 uruchomić tego patch'a, ponieważ mam wgrany Power Custom Firmware by sieman0, który ma już zhackowany system i zawiera w sobie ROM Patcher'a+, jednak ten jest jakoś ukryty i nie ma do niego dostępu; a zatem nie ma także dostępu do patch'y, które "obsługuje" ten programik (znaczy się ROM Patcher+). Co mogę zrobić w takim razie jeszcze? Są może takie eksploratory plików na Symbiana, które bez aktywnego patch'a Open4all "widzą", dają dostęp do plików chronionych przez system?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-04-2017 10:23 przez Piotr Rokubungi.)
16-04-2017 10:21
Szukaj postów Cytuj
lukiopol
*

Liczba postów: 1

Telefon: m44

Soft: try

Znajomość symbiana: 0

RE: Jak przenosić podfoldery z folderów w Symbian 9.3?
Ja co prawda nie znam się zbyt dobrze na tym temacie, ale wydaje mi się że nie ma.
29-05-2017 20:47
WWW Szukaj postów Cytuj
piotrwek
*

Liczba postów: 1

Telefon: 8422

Soft: 3.2

Znajomość symbiana: 0

RE: Jak przenosić podfoldery z folderów w Symbian 9.3?
Chciałbym pomóc ale nie pomogę, może ktoś z wiedzą się wypowie i pomoże użytkownikowi?
06-08-2017 21:01
WWW Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS