Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Nokia N900 wciąż się broni?
draghan2
Stopień: 1
*

Liczba postów: 2

Reputacja: 0

Telefon: ..brak..

Soft: ...

Znajomość symbiana: 0
Podziękował: 2

Otrzymał podziękowań: 0
Czy Nokia N900 wciąż się broni?
Witam Smile

Pytanie jak w temacie - mianowicie: czy na dzisiejszym rynku wciąż warto kupić Nokię N 900?
Jak ona wypada, w porównaniu z nowszymi smartfonami?

Mam dość staroświeckie zapatrywania na urządzenia mobilne, jak dotąd Nokia N95 spisywała się świetnie, ale jest trochę nieporęczna, przestarzała i (przynajmniej moje dwa aparaty) usterkowa.
Przyzwyczaiłem się do tamtego poczciwego Symbiana, ale czas już przesiąść się na coś nowszego Wink
Jakiś czas temu zainteresowałem się wspomnianą N 900. Bardzo podoba mi się jej design, wykonanie, trochę zgrzyta to, że nie można wysyłać MMSów, ale tak po prawdzie - w moim życiu ani jednego MMSa nie wysłałem Big Grin
Ale prawdziwą perełką jest dla mnie OS tego cuda, jako że jestem programistą i lubię sobie pogrzebać w systemie... Z tego, co czytałem, to taki mały pececik w kieszeni Wink
Nie chcę nic z Androidem, tym bardziej nic od Apple...

Jak wypada ta Nokia dziś? Czy jest mocno awaryjna? Czy brakuje jej jakiejś istotnej funkcjonalności, w stosunku do dzisiejszych smartfonów? I jak sprawuje się jej OS? Stabilny? Daje możliwości?

Proszę o wypowiedzi ludzi, którzy mieli już z tym telefonem do czynienia jako właściciele, ale też chętnie poznam opinie serwisantów - czy ten model często leży u Was do naprawy? Na co warto zwrócić uwagę (w sensie awaryjności) w tym modelu?
I - ewentualnie - jaka byłaby alternatywa?

Jeśli zły dział, to przepraszam najmocniej, chociaż ten wydał mi się odpowiedni Wink

Pozdrawiam Smile
21-04-2014 11:45
Szukaj postów Cytuj
wiciox
Stopień: 1
*

Liczba postów: 2

Telefon: Vivaz Pro

Soft: s60v5
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 1
RE: Czy Nokia N900 wciąż się broni?
Nie chcesz ani nic od Apple ani od Google, to może skusisz się na nowe telefony z Windows Phone (mam na myśli serię telefonów Lumia)? Bawiąc się paroma (620, 800 i 1020) śmiem twierdzić, że lepszego telefonu nie miałem w rękach. Kij z super specyfikacjami Samsungów, LG i HTC, jeśli oprogramowanie z zbyt dużą ilością zainstalowanych aplikacji muli. Windows Phone jest po prostu świetny. Inaczej go nie określę. Nic nie muli, wszystko ładnie wygląda, cieszy oko, rękę i wiele innych rzeczy. Multimedia też nie są kłopotem dla tej marki, wątpię, czy cokolwiek jest dla nich problemem. Oczywiście z tej 3 najlepiej spisywała się 1020-tka (ach ten aparat! mam ochotę sprzedać lustrzankę, żeby mieć ten telefon), jednak pozostałym telefonom nic nie brakuje a system działa tak samo płynnie jak na droższych modelach. No i możesz liczyć na aktualizacje systemu (regularne, nie to co jest w przypadku Androida). Jeśli nie zwróciłem Twojej uwagi na proponowane przeze mnie telefony, najlepiej będzie, jeśli będziesz mógł przed kupieniem przetestować wybrany przez siebie telefon (w tym przypadku N900). Będzie to dobra opcja i sam zobaczysz, czy telefon Ci pasuje.

Pozdrawiam.
25-04-2014 18:12
Szukaj postów Cytuj
Otrzymane podziękowania: draghan2
adek13016
Stopień: 450
*

Liczba postów: 470

Telefon: nokia n95 8gb

Znajomość symbiana: 9
Podziękował: 2

Otrzymał podziękowań: 28
RE: Czy Nokia N900 wciąż się broni?
Miałem, polecam świetny telefon. Po najnowszej aktualizacji mamy wszystko wraz z pionowym pulpitem Wink
Jeśli chodzi o awaryjność często jak i w moim przypadku padło coś że nie łączyło karty i czasami gubiło zasięg, ale jest rozwiązanie a mianowicie podłożenie kartki pod baterie Wink

TO JA Smile
13-08-2014 15:12
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS