Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Następca N82 - dla młodego biznesmena.
Elvis555
Stopień: 1
*

Liczba postów: 1

Reputacja: 0

Telefon: N82

Soft: 1
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 0
Następca N82 - dla młodego biznesmena.
Cześć, powracam na to forum z niesamowitym sentymentem  Jak ja się kiedyś tematem Symbiana jarałem Big Grin

Mój obecny telefon to Nokia N82 i z racji tego iż przez 4 lata uzytkowania swoje przeszła + zmieniły mi się nieco priorytety w życiu pora na zmianę.

Nie chcę wydawać duzo dlatego nie kupuje smartphone’a.

Mój typ to Nokia E72 tylko od razu mówie: boje się nieco QWERTY (nigdy nie miałem z czymś takim do czynienia, wielu moich znajomych chwali sobie takie rozwiązanie), boję się także tego dziwnego joysticka oraz bardzo boję się o aparat(niby spoko bo 5MPX + fokus +flash – z racji priorytetów zależy mi najbardziej na zdjęciach notatek – uczelnia. Wiem,żę Carl Zeiss to nie będzie ale notatki to absolutnie minimum)

Czego oczekuję od telefonu ?
- bateria lepsza niż w N82 (1 dzień mi teraz trzyma)
- aparat do notatek(jw.)
- system operacyjny. Dlaczego? Bo na telefon bez niego już nigdy się nie przesiądę. Chcę mieć to co w N82 czyli FB, Shaazama, przeglądarkę WWW, Schedule SMS, Adobe Readera, Office’a prostego – śmieszne jest to,że moja N82 bije na łeb nawet niektóre nowe komórki moich znajomych
- zasięg i rozmowy. Dużo dzwonię w interesach więc zasięg jest ważny tak samo jak i głośność rozmów(i jakość)
- wytrzymałość konstrukcji (dla przykładu: moja N82 ma folię na ekranie i plecach i jest wytrzymała. E72 taka jest?
- Bardzo mile widziany tethering Internetu przez WIFI + fajnie było by mieć GPS z lektorem (pamiętam,że chyba te mapy Nokia było spoko)

Co o tym sądzicie? E72 się nada? Dlaczego tak? Dlaczego nie? A może coś innego?

Przeglądając Internet spodziewam się,ze będzie to fajny telefon biznesowy, z dobrą baterią, dobrym aparatem, wytrzymały (trochę metalu jest jakby nie patrzeć) a co najbardziej mnie cieszy to kosztuję ok. 200zł Big Grin
23-05-2013 02:52
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS