Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką mape do garmina? Telefon Nokia 5800 XM
ppiiter
Stopień: 1
*

Liczba postów: 1

Reputacja: 0

Telefon: Nokia 5800 XM

Soft: Symbian

Znajomość symbiana: 2
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 0
Jaką mape do garmina? Telefon Nokia 5800 XM
Witam
Posiadam telefon komórkowy Nokia 5800 XpressMusic.
Telefon wykorzystuję głównie do nawigacji i rozmów oraz wi-fi.
No właśnie, wcześniej korzystałem z map i nawigacji Ovi Nokia ale to badziewie więc usunąłem, i od pół roku korzystam z nawigacji GARMIN + jakieś tam mapy, niestety wgrywając Garmina pół roku temu nie spisałem ani nie zarchiwizowałem sobie map, tydzień temu moja karta microSD przestała współpracować z telefonem i musiałem ją sformatować, zapominając o nawigacji Garmina. Wczoraj włączając nawigacje, wyświetliło mi się NO MAP i od razu przypomniałem sobie, że gmerałem na karcie microSD, Do momentu mojego gmerania działało wszystko w 100% super, byłem zadowolony z map jak i samej nawigacji.
Mam teraz do was prośbę, znając mój model tel + system symbian proszę doradźcie dobrą mapę Polski (którą tylko wrzucam tam gdzieś i to działa jestem w tym zielony żebym jej nie musiał odblokowywać), nie jeżdżę po Europie więc nie potrzebuje całej Europy wystarcza mapa Polski z bardzo dobrym pokryciem miast i wiosek. Tygodniowo pokonuję około 3 tysięcy km więc jak ostatnio miałem szukać w atlasie mieściny myślałem, że zjem ten atlas.
Podajcie najlepiej już linka do ściągnięcia z pełnym opisem i żeby do tego wszystkiego dodać nie zżerała kasy
Wielkie dzięki z gÓry za pomoc.
Pozdrawiam
20-11-2012 18:19
Szukaj postów Cytuj
leo20
Banned

Liczba postów: 3,414

Telefon: Sony Xperia L

Soft: 4.4.4 cm11

Znajomość symbiana: 5
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 265
Odp: Jaką mape do garmina? Telefon Nokia 5800 XM
Tu jest bodajże najnowsza mapa Polski do Garmina: polska-2013-10-garmin-t27572.html
24-11-2012 20:59
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS