Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy system android 2,3 w tym tablecie będzie chodzil perfect
htcevo
Stopień: 1
*

Liczba postów: 2

Reputacja: 0

Telefon: e52

Soft: anroid

Znajomość symbiana: 1
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 0
Czy system android 2,3 w tym tablecie będzie chodzil perfect

http://allegro.pl/tablet-vordon-windows ... 20284.html

chodzi mi o ten dokladnie model. Czekam na wypowiedzi
04-07-2012 17:15
Szukaj postów Cytuj
manutd9
Stopień: 1
*

Liczba postów: 4

Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 0
Odp: Czy system android 2,3 w tym tablecie będzie chodzil pe
Patrzac na procesor (a bardziej jego predkosc) to 2.3 powinien bezproblemowo (zwlaszcza ze jest wgrany) - na fonie mam ustawiona 2x nizsza i nic sie nie tnie, zero lagow. Jednak duzy wplyw na to ma tez ilosc ramu, ktorej sprzedawca nie podal. O to bym sie zapytal w mailu przed kupnem.

Jest to na pewno chinski szjas, ale czasem ten szajs dziala lepiej niz markowe produkty. Niezbyt rozumiem tego "komponenty samsunga" - mysle ze to tylko chwyt reklamowy, jako ze nawet samsung nie wytwarza procesorow, ramu itp. - wiec to zwykla sciema.

Od samej aukcji odrzuca mnie slowo "bióra" w opsie - wiem blad jak blad, ale przeciez to powazny sprzedawca, powinien probowac sie pokazac.

Patrzac na cene to bym bral.

Co do microsoft offica to wydaje mi sie ze to sciema i wgrany jest jakis darmowy office - jak np. Kingsoft (swoja droga polecam).

Ekran 7" to nawet duzy (choc maly jak na tablet) i jest wystarczajacy do przegladania neta, maili itp, itd. Rozdzialka 800x480 troche mala jak na tablet - Galaxy Note ma wieksza jednak nie powinno miec to wplywu na komfort pracy.

Duzy + to 2 wejscia USB, przypuszczalnie bezie usb-otg i bedzie mozna podlaczas pendrive, co ulatwia przenoszenie plikow. Mozliwe tez ze mozna podlaczyc klawiature/myszke.

Tak przgladajc neta i stronke firmy Vordon odkrylem ze sa tam tylko 2 tablety 7". Jeden ma 1.5ghz wiec odpada adrugi to ten: http://vordon.pl/towar.php?55/tablet_vordon_tab_7__wifi. Rozni sie bateria od tegk z allegro. I tak patrzac na to to 256 ramu to bardzo malo dla nadka 2.3 - choc dzialac bedzie plynnie jesli nie zamulic go zbyt duza ilscia aplikacji. A 2-3 godziny pracy tez strasznie malo, (z ta lepsza bateria moze dojdzie do 5).

Wiec radzilbym ci przed kupnem skontaktowac sie ze sprzedawca co do ilosci ramu i czasu prach na baterii.

PS. Sama firm Vordon jest jakas dziwna wystarczy wejsc na ich stronke, zjechac na dol i wybrac "Kontakt dla mediow" lub "Media o nas". Tego chyba juz nie musze omentowac.

Za uwage dziekuje Wink

Sent using tf300t - stock rom/kernel (rooted)
05-07-2012 14:14
Szukaj postów Cytuj
Goffy
Super Moderator
*

Liczba postów: 924

Telefon: HTC Touch Pro

Soft: WM 6.1

Znajomość symbiana: 3
Podziękował: 11

Otrzymał podziękowań: 50
Odp: Czy system android 2,3 w tym tablecie będzie chodzil pe
więc tak: to jest masówka z chin, ot kawałek "elektroniki" mający 256mb ram i procek 1Ghz bez GPU. Co to oznacza? Mianowicie GPU to taki jakby układ graficzny w telefonie/tablecie. Bez GPU nie pograsz. Moim skromnym zdaniem, lepiej dołożyć te 100-150 złotych i poczekać, a można trafić dużo lepszy sprzęt Wink

SE xperia x8 -> cm7
NTT a72b -> 4.0.4 by Xoliper

"Po co mam używać szukajki, skoro mogę założyć nowy temat?"
05-07-2012 19:00
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS