Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lament Island- użytkownicy UIQ3
wolina0606
Stopień: 1
*

Liczba postów: 11

Reputacja: 0

Telefon: N82/N95 8GB

Soft: V35

Znajomość symbiana: 6
Podziękował: 1

Otrzymał podziękowań: 0
Lament Island- użytkownicy UIQ3
Witam!
Postanowiłem powrócić do systemu Symbian, ponieważ byłem jego fanem jak posiadałem jeszcze NOKIĘ N95. Przypomniały mi się stare czasy więc zakupiłem NOKIĘ N82, E52 i telefon firmy Sony Ericsson- model P1i, który działa na symbianie UIQ3. SE zaintrygował mnie swoim wyglądem, a ponadto byłem ciekaw jak działa, chodzi sam UIQ3, bo nigdy go nie użytkowałem. Przejdę więc do sedna sprawy. TEMAT ORAZ SWOJE PYTANIE KIERUJĘ DO BYŁYCH BĄDŹ AKTUALNYCH UŻYTKOWNIKÓW SE P1i, DLA TYCH KTÓRZY MIELI STYCZNOŚĆ Z SYSTEMEM UIQ3 LUB DLA OSÓB, KTÓRE SĄ JAKO TAKO W TEMACIESmile

Chodzi o grę Lament Island na UIQ3. Zainstalowałem ją na swoim SE P1i, folder wrzuciłem na kartę. Gra działa ekstra. Jednak jest mały problem, z którym nie mogę sobie poradzić, a w miarę dobrze mam obcykanego symbianaSmile Chodzi o to, że gdy dochodzę w grze do momentu gdzie trzeba naświetlić kliszę (film), gdzie trzeba użyć aparatu zamontowanego w telefonie to wyskakuje mi komunikat "brak obsługi". Nie wiem co zrobić, żeby aparat zadziałał w grze. Próbowałem wychodzić z gry zostawiając ją uruchomioną w tle, włączałem aparat, wychodziłem z niego- pozostawiając aparat uruchomiony w tle, wracałem do gry, ale nadal to nie pomagało. Podkreślam, że gdy miałem dmuchać w mikrofon telefonu, aby zdmuchnąć kurz to wszystko działało, a z aparatem jest problem...
Gdy np. wychodziłem do aparatu (gra była włączona w tle), robiłem zdjęcie zostawiając je w podglądzie i wracałem do gry, to wtedy wyskakiwał komunikat "odmowa dostępu", gdy wcisnąłem guzik cofnij to wyskoczył drugi komunikat: "niegotowy". Nie wiem co jest grane...
Szukałem informacji na innych forach jednak nie ma tam zbyt wiele tłumaczeń lub komunikaty występują w telefonach bez aparatu.

Nie sprawdzałem gry na nokiowskim symbianie, wiec nie wiem czy tam działa aparat.

Bardzo proszę o pomoc tych którzy mieli ten telefon i grali na nim w Lament Island. Oczywiście chętnie wysłucham wszystkich, którzy będą mieli jakieś rady.

Pozdrawiam!
17-05-2012 14:49
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS