Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nokia Boty
Offline
free10
Stopień: 50
*

Liczba postów: 79

Dołączył: 18-04-2012

Reputacja: 0


Telefon: nokia 6650d

Znajomość symbiana: 8
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 1
Post: #1
Nokia Boty
[Obrazek: ContactBotHome_onlywidgets.png]

Nokia Boty to zbiór dodatków, i osobistych preferencji które personalizują główny ekran. Te dodatki lub Boty, obserwują jak telefon jest używany i automatycznie skonfigurują i włączają się, jeśli dostosowanie wydaje się istotne.

Kontakt Bot
Kontaktowanie się z przyjaciółmi staje się proste, kiedy pozwoliłeś Kontakt Bot zaktualizować często wywoływanych kontaktów do ekranu głównego. Po prostu uczy się, które osoby zadzwonić najbardziej, i automatycznie umieszcza je jako skróty do nowego widget Bot Kontakt, gdzie nazwiska i zdjęcia top-4 styki są łatwo dostępne. Kontakt Bot jest na pierwszej pozycji-aware Bot: potrafią rozróżnić domu i pracy z innych miejsc i świadczenia różnych top kontaktów na każdy dowiedział lokalizacji. Bot ten został opracowany w oparciu o opinie Beta Labs użytkowników.

Profil Bot
Czy kiedykolwiek zapomniałeś o ciszy telefonu na spotkania? Albo kiedy spotkanie się kończy, zapomniałeś wrócić do normalnego profilu, ? Profil Bot tutaj pomoże. Profil proponuje zmiany na głównym ekranie: automatyczne potwierdzenie zmiany profilu na każde spotkanie za pomocą jednego kliknięcia, albo niech w pełni zautomatyzowana, dla Ciebie.

Alarm Bot
Konfigurowanie budzika cichy profil nocy nigdy nie było prostsze! Alarm Bot dowiaduje się, w jakim czasie używania, aby się obudzić i sugeruje, alarmy i zmiany profilu na głównym ekranie noc. Utwórz nowy alarm i zautomatyzować profil nocy za pomocą jednego kliknięcia, i nigdy nie zapomnieć telefon w trybie profil rano.

Skrót Bot
Nowe aplikacje od sklepu Ovi, zwiększające jego zabawne i przydatne. Z pomocą skrótu Bot, umożliwiają szybki dostęp do najczęściej używanych aplikacji bezpośrednio z ekranu głównego bez kłopotów konfiguracji: preferencje są wyuczone w tle i skróty automatycznie.

Bateria Bot
Bateria Bot zauważa, stan naładowania akumulatora. W przypadku baterii może drenażu podczas snu, to przypomina z góry podłączenie ładowarki. W przeciwnym razie może się obudzić zbyt wcześnie z powodu "słaba bateria" wpisów, lub zbyt późno, jeśli kanalizacji przed budzika.

Nie kompatybilne z S60 3rd Edition !!!

Symbian^3
Nokia C6-01,Nokia C7-00,Nokia E7-00,Nokia N8,Nokia N8-00

Symbian S60 5th
Nokia C6-00,Nokia N97,Nokia N97 mini

Kod:
http://chomikuj.pl/free10/Aplikacje+symbian+S60v3/Nokia+Bots_Symbian*5e3_Symbian_5th,1604383676.zip

Hasło do katalogów free10
02-05-2012 21:15
Szukaj postów Cytuj


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS