Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak zainstalowac Garmin Topo
Thomsky
Stopień: 1
*

Liczba postów: 1

Reputacja: 0

Telefon: NOKIA N95 8 GB

Znajomość symbiana: 1
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 0
jak zainstalowac Garmin Topo
Na wstępie chciałem zaznaczyć ze jestem nowym użytkownikiem pierwszy raz mam do czynienia z symbianem smartfonem i Garmin Mapą

Z internetu ściągnąłem Garmin Topo .Mam tylko plik gmapsupp.img (odblokowany pisze ) .W jaki sposób mogę zainstalować tą aplikację na telefon Nokia n95 8gb ?Czytałem sporo na internecie ale powiem szczerze już się pogubiłem sourc mapa ,plik sis itp... .Czy mógłby ktoś mi wytłumaczyć co należy zrobić ?

Czytałem na forum podobne posty ale na prawdę szukam czegoś dla laika np Jak instalować Garmina krok po kroku ? Jakie programy do tego potrzebuje ? itp..

W tej chwili mam zainstalowane na tel Garmina Mobile Xt PL-Europa (aplikacja juz była jak zakupiłem tel na allegro ) .Chciałbym jeszcze zainstalować Garmin topo gdyż wcześniejszy Garmin to bardziej samochodowa wersja niż do aktywnej turystyki np rowerowej .
29-04-2012 23:11
Szukaj postów Cytuj
free10
Stopień: 50
*

Liczba postów: 79

Reputacja: 0

Telefon: nokia 6650d

Znajomość symbiana: 8
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 1
Odp: jak zainstalowac Garmin Topo
Wrzuć plik do katalogu Garmin w pamieci telefonu i powinno śmigać.Jak masz pytania to zapraszam na gg 1281457

Hasło do katalogów free10
24-07-2012 21:33
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS