Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Linux obok windowsa
Goffy
Super Moderator
*

Liczba postów: 924

Reputacja: 0

Telefon: HTC Touch Pro

Soft: WM 6.1

Znajomość symbiana: 3
Podziękował: 11

Otrzymał podziękowań: 50
Linux obok windowsa
Witam, ostatnio natchnęła mnie myśl iście piekielna. Mianowicie wpadłem na pomysł wgrania na swojego lapka linuksa. Jednak nie mam zbytnio pojęcia, jak zrobić na pc dualboot. Może ktoś z forumowiczów zna się na tym? ogólnie chciałem linuksa postawić na partycji o wielkości 50gb. na reszcie dysku miałby stać win7 x64.

Czy jest ktoś z forumowiczów w stanie pomóc mi w wykonaniu tego zabiegu?

SE xperia x8 -> cm7
NTT a72b -> 4.0.4 by Xoliper

"Po co mam używać szukajki, skoro mogę założyć nowy temat?"
07-04-2012 22:02
Szukaj postów Cytuj
leo20
Banned

Liczba postów: 3,414

Telefon: Sony Xperia L

Soft: 4.4.4 cm11

Znajomość symbiana: 5
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 265
Odp: Linux obok windowsa
Ściągasz jakiegoś linuksa najlepiej live cd bo nie musisz go wtedy instalować ale możesz, wypalasz na normalną płytę cd, zostawiasz płytę w napędzie, w biosie ustawiasz bootowanie z napędu dvd , system się zrestartuje i po chwili zacznie się przygotowanie do instalacji, będziesz miał chyba nawet wybór czy zainstalować na dysku czy ma się odpalać z płyty a reszta to tak samo jak przy instalacji windowsa, po instalacji linuksa będziesz przy uruchamianiu systemu będziesz miał do wyboru z jakiego systemu chcesz korzystać, kiedyś się w to bawiłem ale jak będziesz miał jakieś pytania to wal śmiało, postaram się pomóc.
07-04-2012 23:40
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS