Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
znikające aplikacje z Nokia Store
darek_sobolewski
Stopień: 1
*

Liczba postów: 4

Reputacja: 0

Telefon: e75

Znajomość symbiana: 6
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 0
znikające aplikacje z Nokia Store
Witam. Moja E75 sama odinstalowała sobie aplikacje pobrane z Nokia Store - najpierw ofiarą padł Facebook a dziś Youtube - co ciekawe nie mogę pobrać ponownie tych aplikacji z Nokia Store . Tak jakby E75 straciła wsparcie ....... A może ma to coś wspólnego z działalnością Helloox`a którym hakowałem telefon ??? .. Rozważam hard reset ale szkoda mi zainstalowanych aplikacji ...... .... nie wiem pierwszy raz widzę takie cuda żeby telefon w nocy sam usuwał sobie zainstalowane programy .........
10-03-2012 13:34
Szukaj postów Cytuj
DaKing
Stopień: 200
*

Liczba postów: 211

Telefon: Galaxy S2

Soft: Android 4.1.2

Znajomość symbiana: 7
Podziękował: 8

Otrzymał podziękowań: 11
Odp: znikające aplikacje z Nokia Store
No to żeś zapodał chłopie :doubt: Najstarsi górale o tym nie wiedzą. Dziwna sprawa.
A czy czasmi nie masz ustawionego automatycznego update softu poprzez wi-fi? Może sobie przeinstalował jakegoś update-a i wywalił parę aplikacji. Innego rozwiązania raczej chyba nie ma. Masz młodszego brata lub siostrę Tongue - małolaty potrafią namieszać bez naszej wiedzy.

............................................)i(.................................​...............
10-03-2012 17:02
Szukaj postów Cytuj
darek_sobolewski
Stopień: 1
*

Liczba postów: 4

Telefon: e75

Znajomość symbiana: 6
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 0
Odp: znikające aplikacje z Nokia Store
witam . "udział osób trzecich "raczej mocno wykluczam ale coś mi się wydaje że ja sam jestem sprawcą :-) otóż zaraz po tym jak udało mi się shackować telefon zrobiłem sobie "wycieczkę" po plikach systemowych i wykasowałem coś co wydawało mi się pustymi folderami - to jedyne możliwe rozwiązanie cóż pozostaje mi tylko reinstalka symbianka ...
Temat do zamknięcia. dzięki
13-03-2012 09:57
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS