Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z programem Sony Ericsson PC Smartphones
herculesprima3s
Stopień: 1
*

Liczba postów: 2

Reputacja: 0

Telefon: Nokia

Znajomość symbiana: 1
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 0
Problem z programem Sony Ericsson PC Smartphones
Witam mam problem z w960i ;D
Zainstalowałem z płyty dołączonej do telefonu program Sony Ericsson Smartphones . Chcąc cokolwiek zrobić potrzebuje połączyć się w trybie telefon (Phone Mode)...
Po podłaczeniu telefonu wyskakuje mi na ekranie Fast file transfer .. oraz .. Normal Mode....
Ja potrzebuje trybu Phone mode czyli tryb telefon , aby wyswietlalo mi sie na zielono POMOCY jak zmienic ten tryb
Podłączam z telefonu tryb fast file transfer to mam na pomaranczowo .. Jak wybieram ten normal mode nie czyta go wcale ten program co robic zeby tam nie na pomaranczowo sie wysietlacz tylko na zielono w trybie telefon POMOCY plxx
25-02-2012 00:18
Szukaj postów Cytuj
leo20
Banned

Liczba postów: 3,414

Telefon: Sony Xperia L

Soft: 4.4.4 cm11

Znajomość symbiana: 5

Otrzymał podziękowań: 265
Re: Problem z programem Sony Ericsson PC Smartphones
Ściągnij sobie Sony Ericsson PC Suite a tamten program odinstaluj.
_temat_
25-02-2012 11:41
Szukaj postów Cytuj
herculesprima3s
Stopień: 1
*

Liczba postów: 2

Reputacja: 0

Telefon: Nokia

Znajomość symbiana: 1

Otrzymał podziękowań: 0
Re: Problem z programem Sony Ericsson PC Smartphones
W tamtym programie mam to samo .. potrzebuje czegos co mi pozwoli dac tryb telefon .. tam tez laczy mi w trybie szybkiego transfer danych na pomaranczowo ... Wiem ze w nokiach jest takie cos jak laczy sie kabel wyswietla sie na ekranie telefonu PC SUITE , mam tak tez w Sony Ericssonie W880i na ekranie mam Phone mode i PC suite a tutaj niemam tego trybu da sie go jakos przywrocic doinstalowac.. cos trzeba zminic w ustawieniach ?
25-02-2012 12:00
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS