Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Śmieci" na forum czyli my albo oni.
DaKing
Stopień: 200
*

Liczba postów: 211

Reputacja: 0

Telefon: Galaxy S2

Soft: Android 4.1.2

Znajomość symbiana: 7
Podziękował: 8

Otrzymał podziękowań: 11
"Śmieci" na forum czyli my albo oni.
Widzę, że ostatnio nasze forum upodobała sobie grupa "nawiedzonych", posiadających nowoczesne telefony 12345 i starająca się wcisnąć jakieś pigułki lub inne badziewie między s60 a androida. Co chwilę pojawia się jakiś nowy post o tematyce szmelcu. W związku z tą sytuacją proponuję zmienić trochę zasady pierwszego postu dla nowozarejestrowanych. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to takie proste ale gdy by pierwszy post ukazywał się z np.: 24-godzinnym opóźnieniem, co pozwoliło by administracji forum na wgląd w treść przed jego się ukazaniem. Takie małe sito. Oczywiście stosowna informacja podczas rejestracji. Jeżeli nowy user ma dobre chęci to poczeka a resztę można delikatnie zdezintegrować.
Ornung mus zajn Smile

............................................)i(.................................​...............
20-01-2012 12:00
Szukaj postów Cytuj
leo20
Banned

Liczba postów: 3,414

Telefon: Sony Xperia L

Soft: 4.4.4 cm11

Znajomość symbiana: 5
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 265
Re: "Śmieci" na forum czyli my albo oni.
To są boty, do póki ich nie zbanujemy to będą spamować wszędzie, Prozak pracuje nad dodaniem captchy przy rejestracji czyli obrazków z grafikami które trzeba przepisać w określone miejsce, boty nie potrafią odczytywać takich obrazków więc po wprowadzeniu tego dodatku skończy się nie potrzebny spam.
20-01-2012 12:39
Szukaj postów Cytuj
Dressiarz
Stopień: 1
*

Liczba postów: 22

Telefon: Xperia x8

Soft: 2.3.7

Znajomość symbiana: 3
Podziękował: 1

Otrzymał podziękowań: 0
Odp: "Śmieci" na forum czyli my albo oni.
U mnie na forum też mnie dopadly ale zmieniłem na chwilę dokładnie kilka dni zasady rejestracji na potwierdzenie przez admin i się skończyło

Ps. Nie tylko tutaj są prawie na wszystkich forach gdzie jestem adminem/moderatorem a jest ich sporo

Wysyłane z mojego X8 za pomocą Tapatalk 2
20-08-2012 10:08
Szukaj postów Cytuj
DaKing
Stopień: 200
*

Liczba postów: 211

Telefon: Galaxy S2

Soft: Android 4.1.2

Znajomość symbiana: 7
Podziękował: 8

Otrzymał podziękowań: 11
Re: "Śmieci" na forum czyli my albo oni.
A boty se normalnie upodobały to forum. Wstawić jakąś blokadę trzeba - captcha lub inne "chrząszcz brzmi w trzcinie" bo to jest już czasami obłęd:|

Sent from my R800i using Tapatalk 2

............................................)i(.................................​...............
16-11-2012 17:04
Szukaj postów Cytuj
pedo
Stopień: 1
*

Liczba postów: 3

Telefon: LG Swift

Soft: 3.2

Znajomość symbiana: 0
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 0
RE: "Śmieci" na forum czyli my albo oni.
A wszystko przez to, że nikt tego nie kontroluje. Szkoda, żeby tak fajne forum upadło...
25-07-2013 14:53
WWW Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS