Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powrót z gigner 2.3.4 do froyo- poradnik
RedBull
Stopień: 1
*

Liczba postów: 6

Reputacja: 0

Telefon: Motorola Defy

Soft: CM7.1

Znajomość symbiana: 6
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 0
Powrót z gigner 2.3.4 do froyo- poradnik
Cześć. Krótki poradnik jak powrócić z 2.3.4 do froyo
0.Musimy przez RSD zainstalowac Rom Shadow-128
1.Wyłączamy telefon. włączamy trzymając przycisk zasilania oraz głośność w dół aż pojawi się android.
2.przytrzymujemy głośność w górę i dól naraz aż pojawią się opcje
3.wybieramy apple update.zip from sdcard
4.zaznaczamy mu plik (który wcześniej kopiujemy na kartę)root4defy134 ,system go wgra pomyslnie ,reset telefonu
5.instalujemy na telefonie SndInitDefy_1.4_2 oraz Superuser
6.Wchodzimy w SndInitDefy_1.4_2 i dajemy install 2ndInit recovery( w ustawieniach wchodzimy w aplikacje dla programistów zaznaczamy debugowanie usb)
7.proces zakonczy sie pomyslnie diodaa powinna się świecić u mnie na zielono.
8.Reset telefonu( powinno Ci się uruchomić odrazu w bootmenu)jeśli nie to w momencie gdy się uruchamia i zaświeci się dioda na niebiesko przytrzymaj głośność w dół)
9.wchodzimy w recovery-latest recovery
10.Robimy wipe data/factory reset oraz wipe cache partition
11.Wchodzimy w backup and restore -advanced restore i wybierająć backup jaki mamy na karcie sd odpalamy po kolei restore boot,system,data,cache,sd-ext(możliwe ,że wystarczy wejsć w backup and restore i wejść w restore zaznaczyć backup i przywrucić ale nie prubowałem tego)
12.reset telefonu i odpali sie rom (u mnie cm7)
p.s. nie posiadam plików potrzebnych na serwerze nie chciałem cudzych linków kopiować ..wszystkie pliki bardzo łatwo znaleść na necie.
Poradnik jest stworzony od podstaw przezemnie nieskopiowany z zadnego innego forum zastrzegam sobie prawo do jego kopiowania
31-10-2011 12:50
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS