Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Ovi Suite - nie można zainstalować
petey10
Stopień: 1
*

Liczba postów: 4

Reputacja: 0

Telefon: Nokia E90

Znajomość symbiana: 6
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 0
Problem z Ovi Suite - nie można zainstalować
Witam.

Mam problem jak w temacie. Nie mogę zainstalować ovi suit pobranego ze strony nokii. Wyskakuje błąd że w komputerze jest już zainstalowana aplikacja której nie można odinstalować. Próbowałem różnych metod dostępnych w sieci i nic. Próbowałem zainstalować wersję v2.2....ale wyskakuje błąd że w komputerze jest nowsza wersja. W Windows Installer Clean Up jest coś takiego: Nokia Ovi Suit Software Updater [2.04.004.41370]. Próbowałem znaleźć jakaś instalke w takiej wersji ale niestety na sieci nic nie znalazłem albo v2.2 albo już v3...

Czy macie może jakieś rozwiązanie na ten problem?

Dodam ze kiedyś instalowałem ovi ale odinstalowałem przez dodaj/usuń programy. Pc suit działą beż większych zastrzeżeń a jak próbuję przez niego zainstalować mapy to wyskakuje podobny błąd. Chciałbym uniknąc formatu bo pewnie to by naprawiło sytuacje...;/
30-09-2011 15:36
WWW Szukaj postów Cytuj
leo20
Banned

Liczba postów: 3,414

Telefon: Sony Xperia L

Soft: 4.4.4 cm11

Znajomość symbiana: 5

Otrzymał podziękowań: 265
Re: Problem z Ovi Suite - nie można zainstalować
Jeżeli nie idzie odinstalować to usuń wszystkie pliki związane z Ovi Suite a później przeczyść rejestr CCleanerem i wtedy spróbuj zainstalować nowszą wersję
30-09-2011 16:37
Szukaj postów Cytuj
petey10
*

To było pierwsze co zrobiłem zanim zacząłem szukać rozwiązania. Czyszczenie rejestru, Czyszczenie aplikacją od noki i od windowsa...ręczne szukanie wszystkiego co nazywa się ovi, nokia w rejestrze...i nic...coś mi sie wydaje ze chyba nie obejdzie się bez formatu;/
30-09-2011 19:14
WWW Szukaj postów Cytuj
leo20
Banned

Liczba postów: 3,414

Telefon: Sony Xperia L

Soft: 4.4.4 cm11

Znajomość symbiana: 5

Otrzymał podziękowań: 265
A do czego dokładnie jest ci potrzebne Ovi Suite? Jest jeszcze Nokia PC Suite, posiada chyba wszystko to samo co Ovi
30-09-2011 22:48
Szukaj postów Cytuj
petey10
*

no właśnie przez pc nie można wgrać map np...jest pare rzezy których pc suit nie zrobi...
w każdym razie nieoczekiwany zwrot akcji sprawił zę bede miał po problemi bo nowego lapka bede składałSmile
Jeszcze takie pytanie co prawda nie ten temat ale moze znacie odpowiedź...jak wejde w mapy nokii i chce wytyczyć trase to każe mi się łączyć żeby pobrać licencję przewodniki etc. Jak to można rozwiązać? Czy jak się połącze to pobierze mi bezpłatnie licencje (pomijam transfer bo te pare groszy jestem w stanie zapłacić) próbowałem zainstalowac wersje scracowana ale mimo podpisania cert. nie mogę zainstalowac...;/
01-10-2011 23:12
WWW Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS