Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sklep sisx źle wymyślony
martinn91
Stopień: 100
*

Liczba postów: 140

Reputacja: 0

Telefon: N80 Lumia 610

Znajomość symbiana: 8
Podziękował: 11

Otrzymał podziękowań: 0
sklep sisx źle wymyślony
Uważam iż sklep sisx został źle i jak na takie warunki zbyt późno założony, gdyż:
1. symbian nie jest już tak popularny
2. nie wszyscy mamy androida
3. za mało pkt się otrzymuje za post, a niemal wszystko jest już tu wyjaśnione i nie trzeba zawsze pisać
4. na symbiana już niewiele się rzeczy wystawia
5. biorac to wszystko pod uwagę wychodzi tak, że mało postów, mało pkt a nagrody sa za drogie na coś tekiego.

To jest moje osobiste zdanie i chciałbym żeby każdy je uszanował. I jeżeli zły dział, to przepraszam

[Obrazek: martinn91.gif]
30-08-2011 21:45
Szukaj postów Cytuj
Prozak
Banned

Liczba postów: 662

Telefon: Iphone 4 32GB

Soft: 4.3.3

Znajomość symbiana: 1
Podziękował: 1

Otrzymał podziękowań: 56
Re: sklep sisx źle wymyślony
Ad 1. Mylisz się. Ciągle wychodzą nowe edycje. Projekt nadal jest rozwijany.
Ad 2. Jest mnóstwo innych działów aby się wykazać.
Ad 3. A ile byś chciał? Nie myślisz chyba że napiszesz 100 postów i dostaniesz HTC. I tak jesteśmy chyba jedynym forum które ma taki system nagradzania za pracę i udzielanie się na forum. Na innych forach dostaniesz co najwyżej obrazek pod nick (rangę).
Ad 4. Kolejna pomyłka. Niemal każda aplikacja ukazująca się na np androida, iOS i inne, ukazuje się również na poszczególne wersje symbiana.
Ad 5. Niestety nie ma lekko, trzeba się troszeczkę napracować by coś osiągnąć. Z czasem będziemy zmieniać punktację. Sklep w tej chwili jest odpalony testowo.
30-08-2011 22:03
WWW Szukaj postów Cytuj
Sniper
Stopień: 500
*

Liczba postów: 538

Telefon: LG 4x HD P880

Soft: 4.0.3 (V10H)

Znajomość symbiana: 10
Podziękował: 10

Otrzymał podziękowań: 23
Prozak napisał(a):Ad 4. Kolejna pomyłka. Niemal każda aplikacja ukazująca się na np androida, iOS i inne, ukazuje się również na poszczególne wersje symbiana...
Powiedzmy, że co dziesiąta aplikacja (a co dwudziesta gra) ukazująca się na Androida czy iOS wychodzi na Symbiana w chwili obecnej. Co do pozostałych punktów cóż, rzeczywiście łatwo nie ma a de fakto i tak nagrody jako pierwsi wybiorą sobie za punkty zaprzysiężone grono uploaderów, dalej mod team. Zwykły zjadacz chleba musiałby pisać po 200 postów dziennie, aby dojść z tego co tam widziałem chociażby nawet do podkładki pod myszke? Tongue Ale widocznie tak powinno być skoro tak jest. Ale i tak doceniam to, że taka inicjatywa jest na forum, inne tego typu witryny nie oferują rzeczywiście takich nagród. To jest również moje zdanie. Pozdrawiam.

[Obrazek: BKM0c.gif]
Siemens S40 -> Nokia 3310 -> SE T230 -> Nokia 3510i -> Motorola T720 -> Siemens SL45i -> Nokia 6310i -> Sony Ericsson T610 -> Siemens C75 -> Sony Ericsson K500 -> Sony Ericsson K700i -> Nokia N95-2 -> Nokia N97 -> Nokia C7 -> Samsung GT-S5830i -> SE Xperia Arc S -> LG 4X HD P880
30-08-2011 22:54
Szukaj postów Cytuj
mrowkarz24
Stopień: 800
*

Liczba postów: 860

Telefon: SE XPERIA X10

Soft: 2.1

Podziękował: 5

Otrzymał podziękowań: 36
martinn91 - zobacz ile jest poradników , gier, aplikacji w działach :

* windows Phone 7 - tu nic nie ma
* Symbian ^3 - tu na forum nic nie ma więc można znaleźć pełno w necie
* Blackbbery- tu tak samo
* IOS ( apple ) - a tu już nie wspomnę

A nasze forum nic nie ma , więc nie musisz posiadać telefonu by dawać swoje upy

EDIT :

Te osoby co mają dużo czasu mogą się za to zabrać , ja brałem udział tutaj w konkursie i dział android był pusty i udało mi się zająć 2 miejsce , więc każdy ma szanse uzbierać punkty . Możesz uzbierać na sam futerał i go potem sprzedać i już masz jakiś zarobek , i tak jak wspomniano wyżej to jest jedyne forum co daje taka możliwość . Byłem przeciwko temu lecz zmieniłem zdanie
30-08-2011 23:54
Szukaj postów Cytuj
krzysiek50
Super Moderator
*

Liczba postów: 1,287

Reputacja: 1

Telefon: C905

Soft: R1FA035

Znajomość symbiana: 6
Podziękował: 4

Otrzymał podziękowań: 180
Sniper napisał(a):Co do pozostałych punktów cóż, rzeczywiście łatwo nie ma a de fakto i tak nagrody jako pierwsi wybiorą sobie za punkty zaprzysiężone grono uploaderów, dalej mod team. Zwykły zjadacz chleba musiałby pisać po 200 postów dziennie, aby dojść z tego co tam widziałem...

Nie ma czegoś takiego, jak "zaprzysiężone grono", kazdy jest równy. Ja jestem moderatorem, więc należę do tego "grona", a mam mniej punktów niż niektórzy "zjadacze chleba", jak to określiłes. Zacznij uploadować to dostaniesz 1 punkt za każdy upload, co odpowiada napisanym 100 zwykłym postom.

martinn91 napisał(a):5. biorac to wszystko pod uwagę wychodzi tak, że mało postów, mało pkt a nagrody sa za drogie na coś tekiego.

Zawsze możesz dokupic punkty i pomóc w ten sposób forum lub zacząc wrzucać gry i aplikacje

Naciśnij >>> [Obrazek: postbit_thx.gif]
[Obrazek: stunter50.gif]
31-08-2011 09:00
Szukaj postów Cytuj
centrumtelefonii
Super Moderator
*

Liczba postów: 116

Telefon: e52

Soft: 033.002

Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 1
Punkty każdy dostaje po równo za to co zrobi na forum, czy to Admin, Mod czy nowy użytkownik. Tak jak wspominał Prozak nie możemy dawać nie wiadomo ile pkt za post, bo kto opłaci nagrody ?? Wszystko dajemy ze swoich prywatnych pieniędzy w zamian nie otrzymując żadnej gratyfikacji finansowej z forum.
Wiec zamiast narzekać może lepiej dajcie jakieś pomysły i propozycje na lepszy rozwój forum lub sklepu sisx.
Po wakacjach zrobimy konkurs na zdobycie większej ilości pkt ale wtedy wszyscy narzekacze zamilkną i tylko "zaprzysiężone grono uploaderów" będzie coś robić.
P.s
Punktacja jest cały czas ruchoma, są ukryte bonusy które będą dodawane po osiągnięciu odpowiedniego pułapu. Poza tym wszystko co zostanie zrobione dla forum poza pisaniem itp na pewno zostanie docenione odp ilością punktów.

Pozdrawiam Rafał
http://www.centrumtelefonii.pl
http://www.sisx.pl
31-08-2011 11:36
WWW Szukaj postów Cytuj
Sniper
*

Liczba postów: 538

Telefon: LG 4x HD P880

Soft: 4.0.3 (V10H)

Znajomość symbiana: 10
Podziękował: 10

Otrzymał podziękowań: 23
A czy mogę do Was zgłosić swoje stare uploady? Które gdzieś się walają na dnie archiwum? Kiedyś trochę wrzucałem ale nie chciałbym aby ktoś powiedział, że odkopuje stare tematy.

Siemens S40 -> Nokia 3310 -> SE T230 -> Nokia 3510i -> Motorola T720 -> Siemens SL45i -> Nokia 6310i -> Sony Ericsson T610 -> Siemens C75 -> Sony Ericsson K500 -> Sony Ericsson K700i -> Nokia N95-2 -> Nokia N97 -> Nokia C7 -> Samsung GT-S5830i -> SE Xperia Arc S -> LG 4X HD P880
31-08-2011 11:57
Szukaj postów Cytuj
Prozak
Banned

Sniper napisał(a):A czy mogę do Was zgłosić swoje stare uploady? Które gdzieś się walają na dnie archiwum? Kiedyś trochę wrzucałem ale nie chciałbym aby ktoś powiedział, że odkopuje stare tematy.

Niestety nie. Zaraz by się nam to zgłosiło z 1000 osób. Co ma powiedzieć np taki Adek który ma 3000+ postów z czego 90% to stare uploady.
31-08-2011 12:12
WWW Szukaj postów Cytuj
Sly
Super Moderator
*

Liczba postów: 2,388

Telefon: Xiaomi RN2

Soft: Miui

Otrzymał podziękowań: 593
Co do zbierania pkt. to system jest dobry. Pracować trzeba, z czasem będą pojawiać się różne możliwości zdobycia "łatwych pkt." na razie cieszmy się końcem wakacji Wink pozdrawiam sly

[Obrazek: sly180.gif]
HASŁO: sly180
Nie masz Chomika?? Kliknij
31-08-2011 14:48
WWW Szukaj postów Cytuj
Longeret
*

Liczba postów: 560

Telefon: Lenovo A830,N82

Soft: Android

Podziękował: 23

Otrzymał podziękowań: 50
faktycznie to jedyne forum, które "chce" nagradzać bardziej wyróżniających się ... i za to mega plus. Jest to najbardziej motywujący sposób do uczestniczenia "na forum" jakie chyba dało się wymyślić, a to że jest to żmudne i pracochłonne to już nieco inna bajka. Darmo nikt nikomu nie da ...chociaż pomysł z dofinansowaniem forum za punkty również bardzo mi się podoba. Lubisz forum?, chcesz mieć więcej punktów prostą drogą? wspomóż finansowo forum Smile

Ps. Jak ja bym zliczył swoje wszystkie uploady ze wszystkich for na jakich byłem i były by one punktowane to miałbym to HTC Big Grin ..., a Adek22 miałby Willę z basenem i dżambodżeta, albo dwa Big Grin ( pzdr. Adek22 )

[Obrazek: spiderew.gif]
" Sword in my hand, Axe on my side, Valhall awaits me, Soon I will Die..."

[Obrazek: zjazduserowgarfield1600.gif]
31-08-2011 21:02
Szukaj postów Cytuj
Otrzymane podziękowania: mrowkarz24
Adek 22
Masive Upload
*

Liczba postów: 4,968

Telefon: Nexus 5

Soft: v6.0

Znajomość symbiana: 9

Otrzymał podziękowań: 290
PS Witam Cię przyjacielu Longeret Tongue

A teraz o problemie z ujmującymi Mi ciągle pkt... A mianowicie Panowie wysłalem juz 2 pliki txt z uploadami w każdym po 40 i zliczając to powinienem mieć minimum 80pkt nie liczać za samo wrzucenie itp i dzis dodałem nowy link tutaj post110659.html?hilit=Jestem%20numerem%20cztery#p110659 i jakiesz było moje zdziwienie jak po edycji posta wyskoczyło mi takie coś http://www.iv.pl/images/87545987358715811856.jpg O nic tu nie chodzi tylko jak uploader ma zdobywać pkt skoro są np mi one nagminnie odejmowane... Pozdrawiam Adek 22 Smile
05-09-2011 22:24
Szukaj postów Cytuj
centrumtelefonii
Super Moderator
*

Liczba postów: 116

Telefon: e52

Soft: 033.002

Otrzymał podziękowań: 1
Pracujemy nad tym, zawsze wystarczy napisać ....punkty dodamy ręcznie. Sorry za problem z tym.

Pozdrawiam Rafał
http://www.centrumtelefonii.pl
http://www.sisx.pl
05-09-2011 23:17
WWW Szukaj postów Cytuj
Prozak
Banned

Nie jest to nasza wina. Widziałem że jest coś nie tak z twoimi punktami Adek, ale myślałem że poprostu wykupiłeś jakieś losy. Z takimi problemami trzeba natychmiast pisać na pw. Jak dotąd problem ten występował u Ciebie i Leo. Ciężko mi będzie zlokalizować błędnie działający skrypt. Potrzebuję więcej szczegółów. Co jest edytowane i w jaki sposób, konkretnie chodzi mi o to czy duża część posta jest kasowana.
05-09-2011 23:27
WWW Szukaj postów Cytuj
Adek 22
Masive Upload
*

Liczba postów: 4,968

Telefon: Nexus 5

Soft: v6.0

Znajomość symbiana: 9

Otrzymał podziękowań: 290
Czyli można liczyć na to że wcześniej czy później naprawicie ten błąd?? Bo powiem szczerze nie pilnuje tych pkt najpierw mi znikneło chyba 20 parę ale pomyślalem może ktoś ukradł itd ale na to dzisiejsze wpadłem zupełnie przypadkiem bo mi sie strona zawiesila i mnie zaraz po zrobieniu screena wylogowało Smile

Edit :/ Kupiłem 1 los ale już mi wtedy brakowało ponad 20pkt a z tam tego posta skasowałem 1 link bo wersja wcześniejsza była w 2 partach i około 10-12 liter z info o konwercie i tylko tyle usuwałem....
05-09-2011 23:31
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS