Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[N8] Pakiet startowy - co przydatne?
Prezes_N8
Stopień: 1
*

Liczba postów: 2

Reputacja: 0

Telefon: N8-00

Znajomość symbiana: 7
Podziękował: 2

Otrzymał podziękowań: 0
[N8] Pakiet startowy - co przydatne?
Witam!

Na dniach odbieram nowiutką Nokię N8 i w związku z tym mam małą prośbę.
Do tej pory korzystałem z Nokii N95-2 (8GB) więc mniej więcej wiem jak korzystać z symbiana, znam jego zalety i wady. Dzięki temu wiem, że obecnie, by korzystać z pełni możliwości telefonu potrzebne są pliki/programy do podpisywania aplikacji. Dzięki uprzejmości kogoś na jakimś forum, dostałem folder który umożliwiał mi podpisywanie aplikacji na N95, jednak przy pomocy opcji "szukaj" zauważyłem, że trochę w tym temacie się zmieniło i obecnie robi się to w trochę inny sposób. Oczywiście szukanie na forum dało mi dostęp do informacji na temat różnych metod, jednak prosiłbym o jasną poradę konkretnie pod N8, z czego korzystać. Wink
Będę bardzo wdzięczny również za wszelkiego rodzaju podpowiedzi od użytkowników Nokii N8 (czy użytkowników Symbian^3) jakie programy/aplikacje polecacie, by w pełni wykorzystać możliwości tej Nokii Wink wiem, że jest to bardzo obszerny temat, ale może ktoś z Was ma jakąś aplikację która zrobiła na Nim/Niej wrażenie, dała dodatkową, przydatną funkcję czy coś w tym stylu Tongue

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
Pozdrawiam
24-07-2011 14:40
Szukaj postów Cytuj
DaKing
Stopień: 200
*

Liczba postów: 211

Reputacja: 0

Telefon: Galaxy S2

Soft: Android 4.1.2

Znajomość symbiana: 7
Podziękował: 8

Otrzymał podziękowań: 11
Re: [N8] Pakiet startowy - co przydatne?
N8 sama w sobie jest odpowiednio wypasiona. Proponuję jedynie poszukać odpowiedniej metody na hack. W późniejszym czasie sam się zoriętujesz co by tu jeszcze dodać.

[ Post napisany za pomocą urządzenia mobilnego ] [Obrazek: mobile.png]

............................................)i(.................................​...............
10-01-2012 02:31
Szukaj postów Cytuj
krzysiek50
Super Moderator
*

Liczba postów: 1,287

Reputacja: 1

Telefon: C905

Soft: R1FA035

Znajomość symbiana: 6
Podziękował: 4

Otrzymał podziękowań: 180
Re: [N8] Pakiet startowy - co przydatne?
Tu nie ma co wypisywac, bo wszystko jest na forum. Wystarczy poszukac, a znajdziesz cos co cie interesuje

Naciśnij >>> [Obrazek: postbit_thx.gif]
[Obrazek: stunter50.gif]
10-01-2012 18:12
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS