Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nokia to nie kolejny producent smartfonów z WP7
Sly
Super Moderator
*

Liczba postów: 2,388

Reputacja: 0

Telefon: Xiaomi RN2

Soft: Miui

Znajomość symbiana: 8
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 593
Nokia to nie kolejny producent smartfonów z WP7
[Obrazek: 3rdEco.jpg]

Cytat:Nokia, Microsoft, Bing, Xbox, Office czy Windows Phone to jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie i odkąd obie korporacje weszły w strategiczy układ to owe marki zaczyna się postrzegać jako integralną całość.

Nokia i Microsoft wspólnie będą budować kompletny zestaw produktów i usług będących częścią powstającego „Trzeciego Ekosystemu”, który ma stanowić alternetywę dla obecnie dostępnych ofert. Steve Ballmer, szef Microsoftu poinformował, że „w tym partnerstwie z Nokią Microsoft przyniesie to czego konsumenci oczekują – Bing, Office i oczywiście Xbox Live”.

Jednakże Nokia nie zamierza być wyłącznie kolejnym dostawcą urządzeń pod platformę Microsoftu. Fiński producent chce wnieść swoją wiedzę i spostrzeżenia oraz mieć wpływ na kształtowanie się i definiowanie przyszłości mobilnej platformy Microsoftu. Wygląda na to, że skala nowego ekosystemu będzie niesamowicie duża, a grafika przedstawiona wyżej wskazuje, że będzie on zawierać wszystkie produkty, usługi i rozwiązania odpowiadające dzisiejszym i przyszłym zapotrzebowaniom na aspekty biznesowe, rozrywkowe, handlowe oraz te dotyczące naszego życia codziennego.

Na ile spektakularne i kształtujące stanie się połączenie pomysłów obu korporacji, tego dowiemy się w najbliższej przyszłości. A Wy co o sądzicie o tym przedsięwzięciu?

[Obrazek: sly180.gif]
HASŁO: sly180
Nie masz Chomika?? Kliknij
17-05-2011 18:09
WWW Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS