Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z OVI Store
boskimisza
Stopień: 1
*

Liczba postów: 9

Reputacja: 0

Telefon: Nokia E5-00

Soft: Symbian S60 v.3
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 0
Problemy z OVI Store
Witam Big Grin Chciałem zamieścić tutaj wyjaśnienie jakie dostałem Działu Obsługi Klienta Nokia Care w sprawie problemów z aplikacją OVI Store jakie pojawiły się w ostatnich dniach.

,,Witamy w Dziale Obsługi Klienta Nokia Care,

Uprzejmie informujemy, że w ostatnich dniach trwały prace nad aktualizacją sewrisu Ovi Store, dlatego też mogły wystąpić chwilowe problemy z zalogowaniem się do sklepu, jak również z pobieraniem aplikacji. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. W chwili obecnej usługa jest niedostępna. Trwają prace nad rozwiązaniem problemu.

Raz jeszcze przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Prosimy o jeszcze trochę cierpliwości. Prosimy o odinstalowanie aplikacji Ovi Store z zakładki Menadżer aplikacji. Po odinstalowaniu aplikacji Ovi Store, prosimy raz jeszcze wykonać próbe połączenia się ze sklepem Ovi, otwierając stronę internetową http://www.store.ovi.com za pomocą przeglądarki internetowej (Menu >> Internet).

Dziękujemy za kontakt.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy się z nami ponownie skontaktować.

Pozdrawiamy,
Dział Obsługi Klienta Nokia Care frestore''

Swoją drogą bardzo szybko odpowiedzieli mi na mój problem polegający na tym że przy probie wejścia w Ovi Sklep zainstalowany w telefonie pojawia się błąd - nie można połączyć z serwerem! skąd się on bierze?? Zaktualizowałem ovi sklep. Z poziomu przeglądarki mogę pobierać aplikacje a z aplikacji z telefonu nie bo mam blad. Widziałem ze na forach internetowych ludzie maja takie same problemy więc odpowiedź zamieściłem tutaj też może komuś pomoże. Pozdrawiam Big Grin
18-03-2011 11:31
Szukaj postów Cytuj
Damianes123
Stopień: 100
*

Liczba postów: 146

Reputacja: 0

Telefon: nokia n73
Podziękował: 7

Otrzymał podziękowań: 1
Re: Problemy z OVI Store
ściągnij nowom wersje ovi

[ Post napisany za pomocą urządzenia mobilnego ] [Obrazek: mobile.png]

[Obrazek: chomik468x60.gif]
18-03-2011 22:13
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS