Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śmieszne/ciekawe zdjęcia, filmy, linki i teksty-humor
Sly
Super Moderator
*

Liczba postów: 2,388

Reputacja: 0

Telefon: Xiaomi RN2

Soft: Miui

Znajomość symbiana: 8
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 593
Re: Śmieszne/ciekawe zdjęcia, filmy, linki i teksty-humor
Taki lajtowy filmik ;p

http://www.youtube.com/watch?v=cnWOhkrP ... r_embedded

[Obrazek: sly180.gif]
HASŁO: sly180
Nie masz Chomika?? Kliknij
05-04-2011 15:26
WWW Szukaj postów Cytuj
Sly
Super Moderator
*

POST zaporzyczony z netu tylko dla dorosłych!!!

Trochę się pokłóciłam z moim chłopakiem.
Wczoraj baraszkowaliśmy sobie w domciu, bo moi rodzice pojechali na wakacje do Rucianego-Nidy. Uwielbiamy zabawy analne, więc było trochę lizanka pupy i tak dalej... Nagle on mówi "kochanie, a teraz pogmeraj mi ręką w Grocie Nestle" - tak żartem mówimy na odbyt. Robiliśmy tak juz nieraz (tylko nie mówicie że on jest jakimś kryptopedałem, bo wcale tak nie jest!), więc nasmarowałam dłoń i włożyłam i nagle czuję że on w środku coś ma! Chwyciłam to w palce i wyjęłam, a to złoty pierścionek! On wtedy mnie pocałował i powiedział, trochę speszony z wrażenia "to zaręczynowy". I spytał czy oryginalnie to wymyślił. No muszę powiedzieć, że byłam zaskoczona i to niemile... uważam że już przesadził Co innego zabawy w łóżku a co innego zaręczyny...
wolałabym tak tradycyjnie z kwiatkami i pierścionek w pudełeczku...a nie tak z tyłka
Obraziłam się trochę, on przeprasza i juz w sumie nie wiem... może potraktowac to bardziej na luzie? Macie podobne doświadczenia?
Pozdrawiam, Kaśka

FORUM JEST Z LEKKA SKONSTERNOWANE:
***Dzięki Bogu nie mamy podobnych doświadczeń

***I tak powstał jubilersko-złotniczy termin- "brudne złoto"

***Było do tej pory żółte złoto, czerwone złoto, białe złoto... teraz nowy rodzaj- złoto brązowo- czekoladowe

***Moze u niego w rodzinie taka tradycja jest?

***A tam wolałabyś... Zamiast pierdzionka w pudełku miałaś w d**ełku, zamiast z brylantem, miałaś z kakaowym oczkiem. A podobał Ci się chociaż ten pierdzion autorko??

[autorka] No nie, sam pierścionek ładny. Jednocześnie misterny i delikatny, musiał kosztować ze parę stówek. Umyłam go (trochę jednak capił... ) i dziś go noszę. No cóż... trochę ochłonęłam i chyba wybaczę temu szajbusowi w sumie to przecież nic złeg nie zrobił, ale powiem mu że oświadczyny mają już być hmmmm... NORMALNE

*** No taaak - jak tradycja to tradycja - tym razem niech klęknie przy Twoich rodzicach, a Ty wtedy ze łzami w oczach wyjmiesz mu pierścionek z tyłora. Albo wiesz co?? Wepchnij mu go najgłebiej jak dasz radę Będzie zarazem nietypowo
*** Jesteście nienormalni, oboje macie nasrane w głowach. Do d**y z takimi zaręczynami.
***Urzekła mnie wasza historia...

no comment z mojej strony.

Pijak pije w pubie. Podchodzi barman.
Panie zamykamy!
Dobrze tylko nie trzaskajcie drzwiami!

Przyszedł facet do baru, zamówił piwo i pije. Nagle poczuł, że musi iść do wc, ale bał się, żeby mu ktoś piwka nie wypił, więc zostawił karteczkę „naplułem”
Wraca i widzi na karteczce dopisek „ja też”

Spotyka się dwóch znajomych:
Słyszałem że się ożeniłeś? Jak się teraz czujesz?
Jak nastolatek. Piję i palę po kryjomu.

Rozmawiają dwie sąsiadki na wsi:
- A co to kumo dostała wasza wnuczka od tego Włocha, co go poderwała?
- Powiada, że syfilis.
- A co to jest?
- No nie wiem, ale chyba większe od mercedesa
- Jak to?
- Bo mi powiedziała, że na tym to się cała wieś przejedzie...

Poszedł facet do lekarza. Ten po przebadaniu przepisał mu czopki.
- Wie pan jak to stosować? -zapytał
- Nie bardzo - odpowiedział facet
- To ja panu pierwszy czopek dam teraz a resztę weźmie pan w domu już sam.
Jak powiedział tak zrobił. Facet wrócił do domu męczy się męczy ażeby zaaplikować czopek i nic.
W końcu poprosił o pomoc żonę.
Położyła mu lewą ręke na ramieniu a prawą załadowała czopka.
- O kur....a!!! - wrzasnął facet.
- Co zabolało cię? - zapytała żona.
- Nie, tylko sobie przypomniałem, że kiedy doktor wsadzał mi czopek to trzymał obie ręce na moich ramionach!

.... i jaki z tego morał?
Należy uważać na lekarzy!

07-04-2011 15:25
WWW Szukaj postów Cytuj
Sly
Super Moderator
*

Siedzi facet w teatrze i czuje że coś jeb*e gównem, trąca typa co siedzi przed nim i pyta:
- Przepraszam zesrał się pan?
- Tak, a o co chodzi?

Plaża, morze, piękna pogoda. Na kocyku wspaniała laseczka
posuwistymi, erotycznymi wręcz pociągnięciami smaruje swoje idealnie
opalone ciało.
W bliskim sąsiedztwie tego "zjawiska", na rozpostartym ręczniku leży
z przymkniętymi oczami facet w średnim wieku. Gdyby nie coraz
bardziej zwiększające się gabaryty jego slipek, można by uznać, że śpi
i kompletnie nie zwraca uwagi na dziewczynę. Tym zachowaniem zmylił
panienkę, która zerkając na niego widzi tylko jego opuszczone powieki
i już bez żadnych zahamowań wkłada rękę w stringi, kładzie ją na swym
"łonie" i półgłosem mówi:
Ty mój skarbie największy, ty moja pieszczoszko. Mamusia pamięta , że
wszystko ma dzięki tobie. I mieszkanie i samochód i spore oszczędności.
Chcesz się wykąpać? Już idziemy do wody.Wstała i pobiegła w stronę morza.
Facet otwiera oczy, unosi się na łokciu i spoglądając w kierunku
swojego przyrodzenia warczy:
Słyszysz , [tiiit], słyszysz? A ja przez ciebie straciłem willę, dobrze
prosperującą firmę i Mercedesa 600. I jeszcze muszę płacić alimenty w
trzech różnych miejscach kraju. Chciałbyś się z nią wykąpać, co? -
tutaj przekręca się na brzuch - A piasek żryj bydlaku !

Siedzi sobie starsza kobieta na ławce, nagle podchodzi do niej druga i woła:
- Niech pani uważa! Tu jest napisane "świeżo malowane".
- Eee... wczoraj pisało "ch.j ci w dupę" , pół godziny siedziałam i nic!

siedzi dziewczyna z chłopakiem na ławce w parku. W pewnym momencie ona mówi zalotnie że boli ją ręka. Chłopak pocałował ją w rękę i pyta czy jeszcze boli, a ona że już przestało. Chwilę później mówi, że boli ją policzek. Chłopak pocałował ją w policzek, pyta czy jeszcze boli, a ona że już przestało. Z czołem to samo. Na ławce obok siedzi starszy pan i w pewnym momencie mówi: przepraszam, a hemoroidy też pan leczy?

09-04-2011 16:41
WWW Szukaj postów Cytuj
Sly
Super Moderator
*

[Obrazek: 0f473197b07c01e728399a74d64485c8.jpg]

15-04-2011 09:50
WWW Szukaj postów Cytuj
Sly
Super Moderator
*

[Obrazek: 0934_d836.jpeg]

19-04-2011 21:45
WWW Szukaj postów Cytuj
Sly
Super Moderator
*

Śmierć to bardzo nieprzewidywalna bestia. Nigdy nie wiesz kiedy, gdzie i z której strony Cię dopadnie. Czasami również bywa niezwykle ironiczna...

[Obrazek: glupio_wyszlo_01.jpg]
Uwierzywszy plotkom, że mąż ją zdradza, Vera Chervak z Pragi rzuciła się z trzeciego piętra i... spadła prosto na męża, który wracał do domu do ukochanej żony. Jakiś czas później kobieta doszła do siebie w szpitalu, a "zdrajca" poniósł śmierć na miejscu.

Po obejrzeniu tajwańskiego serialu o siłach nadprzyrodzonych, czworo chińskich małolatów zjadło melon nafaszerowany trutką na szczury, aby "wyruszyć w podróż do piekieł". Zostawili notatkę ze słowami: "Jeśli w piekle jest tak źle jak tutaj - wrócimy". Dwóch udało się uratować, pozostałym widocznie tam się spodobało...

80-letnia Adelaide Magnozo wyciągnęła z szafy rozkładane łóżko i położyła się na nim. Zginęła, gdy łóżko wróciło do poprzedniego położenia.

Południowokoreański rybak przygotowywał swój połów do sprzedaży. Zamierzając wypatroszyć rybę, pochylił się nad nią z nożem. Jednakże ryba okazała się być dość żywotna, nagle machnęła ogonem i nóż wbił się w pierś rybaka. Zmarł na miejscu.

Mieszkanka Nowego Jorku, Julia Carson, zmarła na atak serca. Tak orzekli lekarze. Rozpoczęto przygotowania do pochówku. Niespodziewanie w trakcie nabożeństwa żałobnego, "zmarła" ocknęła się, usiadła w trumnie i spytała, co się dzieje. Jej córka zmarła na skutek przeżytego szoku.

Linda Goudey ze Stoneham, stan Massachusetts, odwołała rejs na wyspy Karaibskie, gdyż przyśniło się jej, że umiera w samochodzie. Pewnie lepiej byłoby pojechać, gdyż kilka dni później Lindę znaleziono uduszoną w jej samochodzie na parkingu przy szpitalu, w którym pracowała.

[Obrazek: glupio_wyszlo_02.jpg]

Około 50 ciekawskich zebrało się na moście w wietnamskim mieście Ho Chi Minh, by popatrzeć na samobójstwo młodej dziewczyny. Most nie wytrzymał ich ciężaru i runął do rzeki. Zginęło dziewięć osób. Dziewczynę uratowano.

Farmer Vincent Caroggio polował na króliki. Zmęczony, położył się na trawie by odpocząć, a broń położył tuż obok. Przebiegał tamtędy wystraszony królik, nadepnął na spust i tym samym pomścił swych poległych kolegów.

W Hong Kongu 65-letnia Chai Wan-Fong postanowiła podziękować Bogu za to, że jej córka wyszła z wypadku samochodowego bez szwanku. Gdy modliła się na podwórku wielopiętrowego domu, gdzie żyła razem z rodziną syna, z góry spadł worek cementu, zabijając kobietę na miejscu.

George Story urodził się prawie tego samego dnia, gdy na rynku debiutował magazyn "Life". Na okładce nowego wydania ukazała się fotografia nowo narodzonego George'a z podpisem "Życie się zaczyna". W późniejszych latach George Story jeszcze kilkakrotnie pojawiał się na stronach magazynu. Ostatni raz pojawił się w "Life" w wieku 64 lat, w maju 2000 roku w ostatnim wydaniu magazynu, z nagłówkiem "Życie się kończy" (w domyśle koniec wydawania pisma "Life"). Kilka dni później George Story zmarł na atak serca.

Amigdala Balta, 86 lat, umarła z głodu w swym domu na greckiej wyspie Evia. Pozostawiła po sobie 350 000 funtów na koncie bankowym oraz kolekcję 150 złotych suwerenów.

Dziesięcioletni chłopiec pokłócił się z ojcem z powodu zaginionego opakowania polewy czekoladowej do tortu. Kłótnia stawała się coraz bardziej ostra, aż w końcu zdeterminowany 38-letni pan Hurst włożył do ręki syna nóż ze słowami: jeśli mnie tak nienawidzisz, to uderz. Syn tym razem był posłuszny. Ojciec zmarł w szpitalu godzinę później.

Steven Hiett w wieku 32 lat przeżył operację przeszczepu żołądka, wątroby, dwunastnicy i trzustki. Sześć lat później stanął na krześle, by wkręcić żarówkę, upadł, uderzył się w głowę i zmarł.

Mieszkaniec Bonn, Peter Gruber, zginął próbując okraść muzeum sztuki. Widząc zbliżających się ochroniarzy, Gruber spanikował i zaczął uciekać. W pewnym momencie pobiegł w bok i nadział się na metrowy miecz. Eksponat nosił nazwę "Broń sprawiedliwości".

Joshua Thomas Burchette, 23 lata, doznał ataku czkawki i poprosił kolegę, by ten mocno uderzył go w klatkę piersiową. Kolega niechętnie spełnił jego prośbę, a Joshua upadł na chodnik i zmarł. Nie zdawał sobie sprawy, że w rodzinie było sporo przypadków chorób serca.

[Obrazek: glupio_wyszlo_03.jpg]

Pracownik rządu Egiptu, Adel Nazim Jergez osiem lat czekał na awans. W końcu zobaczył swoje nazwisko na liście "awansowanych" i zmarł na miejscu na zawał.

Kierowca w Kalifornii został zabity przez krowę, która wpadła przez przednią szybę. Zwierzę w czasie burzy weszło na jezdnię, a uderzenie jadącego samochodu wprawiło ją w lot, zakończony na masce auta jadącego z naprzeciwka.

Ukraiński kłusownik wrzucił do rzeki kabel elektryczny pod napięciem. Gdy spostrzegł w wodzie zabite ryby, wszedł do rzeki, by je wyłowić. Zapomniał tylko wyłączyć narzędzie zbrodni. W rezultacie dołączył do ryb. Według krewnych, nieszczęsny rybak miał usmażyć ryby dla uczczenia pierwszej rocznicy śmierci swej teściowej.

Szef i jego sekretarka zginęli od uderzenia pioruna, gdy uprawiali seks w pontonie na środku jeziora w Niemczech. Wdowa odczytała to jako boską interwencję.

James Dinardi, 44 lata, z Kolumbii wyruszył do stanu Maine, by spotkać się z kobietą poznaną przez internet. Najwidoczniej na żywo jej się nie spodobał, gdyż ta nie zgodziła się na kolejne spotkania. Mimo to mężczyzna znów przyjechał do niej i, by udowodnić jej swą miłość, wyciągnął z bagażnika piłę mechaniczną i przeciął sobie nią gardło. Zmarł w szpitalu.

Cyrkowy karzeł o przezwisku Od zginął na arenie cyrku w Tajlandii. Skacząc na batucie odbił się tak nieszczęśliwie, że spadł prosto w paszczę ziewającego hipopotama, oczekującego w kolejce na swój występ.

Właściciel browaru dla zwiedzających w Hamburgu posiadał telefon komórkowy, w którym ustawił sobie irytujące i nieprzyjemne dzwonki. Klienci niejednokrotnie prosili, by je wyłączył, ale właściciel nie reagował na prośby. W końcu pewien nerwowy klient zabił uparciucha butelką od piwa i sam oddał się w ręce policji.

Młoda gimnastyczka skakała na kanapie w czasie imprezy z okazji swych siedemnastych urodzin. Skacząc, wpadła na okno i wyleciała z szóstego piętra.

34-letni mężczyzna został znaleziony martwy w swej piwnicy. Ubrany był, łagodnie mówiąc, nieco dziwnie: plisowana spódnica, biały biustonosz, skórzane pantofle i damska peruka. Na głowie miał maskę przeciwgazową, połączoną wężem z odbytem. Przyczyna zgonu - uduszenie.

[Obrazek: glupio_wyszlo_04.jpg]

Młoda Francuzka straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. Pasażerka była mocno poturbowana, zaś kierująca zginęła na miejscu. Jej uwagę odwrócił breloczek - tamagotchi, który nieoczekiwanie zapiszczał, domagając się nakarmienia. Kierująca pojazdem nacisnęła odpowiedni guzik i uratowała życie zabawce, jednak straciła własne.

Santiago Alvarado postanowił okraść niewielki sklepik z rowerami. Ponieważ było ciemno, a rąk potrzebował, by przejść po dachu na czworaka, długą latarkę miał zaciśniętą w ustach. Ten właśnie niewinny przyrząd stał się przyczyną śmierci, gdy niezdarny włamywacz spadł twarzą w dół.

20-04-2011 23:00
WWW Szukaj postów Cytuj
Sly
Super Moderator
*

[Obrazek: 1303322359_by_kolczyk456_500.jpg]

22-04-2011 01:16
WWW Szukaj postów Cytuj
Goffy
Super Moderator
*

Liczba postów: 924

Telefon: HTC Touch Pro

Soft: WM 6.1

Znajomość symbiana: 3
Podziękował: 11

Otrzymał podziękowań: 50
żeby tylko te telefony były w odpowiedniej kolejności co do postępu technologicznego Wink

SE xperia x8 -> cm7
NTT a72b -> 4.0.4 by Xoliper

"Po co mam używać szukajki, skoro mogę założyć nowy temat?"
22-04-2011 07:03
Szukaj postów Cytuj
leo20
Banned

Liczba postów: 3,414

Telefon: Sony Xperia L

Soft: 4.4.4 cm11

Znajomość symbiana: 5

Otrzymał podziękowań: 265
+18
Spoiler: pokaż
[Obrazek: 3c2470c0d91ac362f4646b1bf99526b5.gif]
[Obrazek: 2cf7c837c5e.gif]
[Obrazek: 5ff75d73bce.jpg]
25-04-2011 13:00
Szukaj postów Cytuj
Sly
Super Moderator
*

Uwaga zdjęcia drastyczne, osoby niepełnoletnie nie powinny ich oglądać.

Zdjęcia dla osób mające mocne żołądki;]

http://www.8thcivic.com/forums/water-co ... loody.html

30-04-2011 12:01
WWW Szukaj postów Cytuj
Longeret
Stopień: 500
*

Liczba postów: 560

Reputacja: 1

Telefon: Lenovo A830,N82

Soft: Android

Podziękował: 23

Przesadziłeś z lekka z tymi zdjęciami, ani to śmieszne, ani ciekawe...

[Obrazek: spiderew.gif]
" Sword in my hand, Axe on my side, Valhall awaits me, Soon I will Die..."

[Obrazek: zjazduserowgarfield1600.gif]
30-04-2011 13:08
Szukaj postów Cytuj
Sly
Super Moderator
*

Nie miało być śmieszne bo nie jest. Ale gdyby to był człowiek? Na szczęście była to tylko "sarna"..

30-04-2011 13:26
WWW Szukaj postów Cytuj
Longeret
Stopień: 500
*

Liczba postów: 560

Reputacja: 1

Telefon: Lenovo A830,N82

Soft: Android

Podziękował: 23

makabryczne są te zdjęcia...

[Obrazek: spiderew.gif]
" Sword in my hand, Axe on my side, Valhall awaits me, Soon I will Die..."

[Obrazek: zjazduserowgarfield1600.gif]
30-04-2011 14:43
Szukaj postów Cytuj
leo20
Banned

Liczba postów: 3,414

Telefon: Sony Xperia L

Soft: 4.4.4 cm11

Znajomość symbiana: 5

Otrzymał podziękowań: 265
[Obrazek: 9f2dc2ba0f4c49500919ba3881cd2c8f.jpg]
[Obrazek: 4e13f69c5dcd9b30903db0b62f917784.jpg]
http://www.youtube.com/watch?v=Pa5yG1Jd ... r_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=gLb2cZtL ... r_embedded
01-05-2011 14:44
Szukaj postów Cytuj
Sly
Super Moderator
*

[Obrazek: 56d0f37dda03.jpg]

03-05-2011 14:02
WWW Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS