Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tablet Nokii z MeeGo?
Goffy
Super Moderator
*

Liczba postów: 924

Reputacja: 0

Telefon: HTC Touch Pro

Soft: WM 6.1

Znajomość symbiana: 3
Podziękował: 11

Otrzymał podziękowań: 50
Tablet Nokii z MeeGo?
witam i zapraszam do przeczytania kolejnego newsa Wink

Na pewnym forum dla programistów MeeGo pojawiły się pewne zdjęcia. Niby nic dziwnego powiecie, na każdym forum są zdjęcia. Jednak te zdjęcia przedstawiały prawdopodobnie tablet fińskiej Nokii. Czy poza zdjęciami pojawiła się też specyfikacja?
Niestety nie podano żadnej specyfikacji dotyczącej HW. Możliwe, że jest to tylko model do wewnętrznych testów nad platformą MeeGo, więc możliwe że egzemplarze produkcyjne mogą się trochę różnić.

Niestety na kolejne informacje dotyczące urządzenia z ekranem o przekątnej 4" bądź 4.5" przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Jedyna rzecz która mnie trochę dziwi jest zastosowanie tak małego ekranu w tablecie. Dla porównania HTC Desire HD ma ekran o przekątnej 4.3" - czyżby nokia uważała smartfon z takim ekranem za tablet?

Oto zdjęcie rzekomego tabletu [Obrazek: megoo1.jpg]

dla SISX.PL na podstawie komorkomania.pl

SE xperia x8 -> cm7
NTT a72b -> 4.0.4 by Xoliper

"Po co mam używać szukajki, skoro mogę założyć nowy temat?"
24-01-2011 17:10
Szukaj postów Cytuj
moradin
Stopień: 1
*

Liczba postów: 4

Reputacja: 0

Telefon: Nokia e90
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 0
Re: Tablet Nokii z MeeGo?
Faktycznie przekątna nie za duża, ale jak sam wspomniałeś, urządzenie możliwe, że jest tylko do użytku wewnętrznego i finalny produkt będzie zupełnie inaczej wyglądać.
07-02-2011 23:23
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS