Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Era GSM zniknie z rynku?
Goffy
Super Moderator
*

Liczba postów: 924

Reputacja: 0

Telefon: HTC Touch Pro

Soft: WM 6.1

Znajomość symbiana: 3
Podziękował: 11

Otrzymał podziękowań: 50
Era GSM zniknie z rynku?
[Obrazek: era_logo.jpg]

Smutna prawda czy tylko fałszywy alarm? Pewnie przyciągnął was tu tytuł tego newsa.
Więc droga Braci forumowa podzielę się z wami tym co sam wiem. Otóż sytuacja wygląda tak:

Polska Telefonia Cyfrowa, która jest operatorem sieci Era gsm po wielu latach sporów przeszła w ręce niemieckie. Padła również zapowiedź od nowego właściciela, że sieć znad Wisły zostanie rozwiązana. Padła również informacja ze zostaną wprowadzone nowe usługi. Czyżby Era miała się zmienić w T-Mobile?

Miroslav Rakowski, prezes Polskiej Telefonii Cyfrowej powiedział:
Cytat:Nie ma jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie rebrandingu [zmiany marki - przyp. red.], ale mogę powiedzieć, że pytanie, na które trzeba sobie odpowiedzieć nie brzmi „czy?”, tylko „kiedy?”.

Praktycznie wygląda na to, że zniknie jedna z najsłynniejszych i najbardziej wartościowych marek, towarzyszących polakom od bitych kilkunastu lat. P. Rakowski uważa, że do likwidacji Ery i wprowadzeniu do Polski T-Mobile powinno dojść jeszcze w tym roku.

Tak więc drodzy Bracia forumowicze Era kończy żywot i u części z nas niedługo na wyświetlaczu będzie widnieć napis T-Mobile.

Napisano na podstawie wiadomości z Komorkomania.pl dla forum SISX.PL

Edit. Dodam jeszcze, że Deutsche Telekom - nowy właściciel Ery ma zamiar wprowadzić telewizję mobilną. Kto wie może ma u nas nastać era "pakietów telewizyjnych" u operatorów?

SE xperia x8 -> cm7
NTT a72b -> 4.0.4 by Xoliper

"Po co mam używać szukajki, skoro mogę założyć nowy temat?"
20-01-2011 17:10
Szukaj postów Cytuj
Sly
Super Moderator
*

Liczba postów: 2,388

Telefon: Xiaomi RN2

Soft: Miui

Znajomość symbiana: 8
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 593
Re: Era GSM zniknie z rynku?
o tym, że Era ma się zmienić w T-mobile słyszałem dawno ale że będzie zlikwidowana to nie. Po za tym myślę, że T-mobile nie wniesie nic nowego tak jak Orange po przejęci Ideii a przecież to też była znana marka. Pewnie już jej nie pamiętacie;p

[Obrazek: sly180.gif]
HASŁO: sly180
Nie masz Chomika?? Kliknij
20-01-2011 17:21
WWW Szukaj postów Cytuj
leo20
Banned

Liczba postów: 3,414

Telefon: Sony Xperia L

Soft: 4.4.4 cm11

Znajomość symbiana: 5

Otrzymał podziękowań: 265
ja pamiętam, pierwszy mój nr telefonu był z Idei Pop
20-01-2011 17:37
Szukaj postów Cytuj
chrisharris
Stopień: 450
*

Liczba postów: 480

Telefon: i9100

Soft: RR 3.1.2

Znajomość symbiana: 2
Podziękował: 12

Otrzymał podziękowań: 61
Sly napisał(a):o tym, że Era ma się zmienić w T-mobile słyszałem dawno ale że będzie zlikwidowana to nie. Po za tym myślę, że T-mobile nie wniesie nic nowego tak jak Orange po przejęci Ideii a przecież to też była znana marka. Pewnie już jej nie pamiętacie;p

A ja nadal mam jeszcze karte sim Idea Smile

[Obrazek: 28986.jpg]
6150>>>3410>>>6230i>>>k700i>>>N-gage classic>>>k800i>>>w580i>>>e51>>>e52>>>5800 Xprees Music>>>n95>>>gt540>>> i9000
20-01-2011 19:43
Szukaj postów Cytuj
moradin
Stopień: 1
*

Liczba postów: 4

Telefon: Nokia e90

Otrzymał podziękowań: 0
Sly napisał(a):o tym, że Era ma się zmienić w T-mobile słyszałem dawno ale że będzie zlikwidowana to nie. Po za tym myślę, że T-mobile nie wniesie nic nowego tak jak Orange po przejęci Ideii a przecież to też była znana marka. Pewnie już jej nie pamiętacie;p

Bez przesady zmiana na Orange nie była przecież aż tak dawno temu, co do T-mobile, to o przesądzonym losie Ery mówiło się od jakiegoś czasu.
07-02-2011 23:25
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS