Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ALON Software Contact Guide Pro
Sly
Super Moderator
*

Liczba postów: 2,388

Reputacja: 0

Telefon: Xiaomi RN2

Soft: Miui

Znajomość symbiana: 8
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 593
ALON Software Contact Guide Pro
ALON Software Contact Guide Pro v1.16 S^3 SymbianOS9.x Niepodpisana Cracked-FoXPDA

[Obrazek: superscreenshot0048.jpg]

ALON Contact Guide dla platformy S60 3rd jest profesjonalnym menadżerem kontaktów.

Aplikacja oferuje pełny zestaw narzędzi do operacji na kontaktach: dzwonienie, wysyłanie SMS, MMS lub e-maili, otwieranie przeglądarki internetowej, szybkie wyszukiwanie kontaktów, dodawanie i edycja kontaktów, obsługa kategorii, pełna konfiguracja listy kontaktów i wiele innych opcji.

Operacje na kontaktach - Zarządzanie bazą kontaktów – możesz wykonać kopię zapasową bazy kontaktów, wczytać bazę z kopii, usuwać kontakty, kompresować bazę, zmniejszając zajętą pamięć w telefonie, uzyskiwać informacje, takie jak: ilość kontaktów, grupy kontaktów, użyta pamięć. - Wysyłanie kontaktu lub kategorii – możesz wybrać kontakt lub kategorię aby wysłać je poprzez SMS, MMS, Bluetooth lub podczerwień - Ustawić preferowany numer – wybrać numer tel., który ma być używany jako priorytetowy numer kontaktu - Możliwość tworzenia nowych kontaktów w kategoriach

Changelog:

* Poprawiono szukanie zaawansowanymi literami w Rosyjskiej wirtualnej klawiaturze

Kod:
http://chomikuj.pl/sly180/Aplikacje/Symbiane*5e3/ALON.Software.Contact.Guide.Pro.v1.16.S60v3.v5.S*5e3.SymbianOS9.x.Unsigned.Crack​ed-FoXPDA,406194732.rar

[Obrazek: sly180.gif]
HASŁO: sly180
Nie masz Chomika?? Kliknij
28-12-2010 23:47
WWW Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS