Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fring
Sly
Super Moderator
*

Liczba postów: 2,388

Reputacja: 0

Telefon: Xiaomi RN2

Soft: Miui

Znajomość symbiana: 8
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 593
Fring
Fring v4.04(13) Symbian^3 Podpisana

[Obrazek: 71b02fe6a46a4c87ae64.jpg]

Ten darmowy komunikator umożliwia rozmowy pomiędzy użytkownikami Skype®, Google Talk™, ICQ, MSN® Messenger oraz Twitter wykorzystując do tego połączenie 3G lub WiFi. Przy pomocy Fring możesz czatować ze swoimi znajomymi, których wybierasz z listy kontaktów. Możesz sprawdzić czy są oni “online” czy nie. Możesz także do nich zadzwonić za darmo (korzystając np: z darmowych hotspotów WiFi) lub wykonać połączenie na telefon stacjonarny lub komórkowy po niższych stawkach, wykorzystując do tego celu posiadane środki na swoim koncie SkypeOut.

Fring to także możliwość wykonywania połączeń z dowolnego konta SIP, które wcześniej możesz skonfigurować w programie. To jeszcze nie koniec możliwości jakie oferuje Fring. Program ten automatycznie przełącza transmisje danych pomiędzy 3G a WiFi i jeśli tylko znajdziesz się w pobliżu darmowych hotspotów WiFi, Fring wybierze optymalne połączenie aby dostarczyć jak najlepszą jakośc rozmów.

Fring sprawia, że z przyjemnością go użytkujesz, dzięki udostępnionym za darmo Fringtones, które w każdej chwili możesz przesłuchać i ściągnąć na swój telefon komórkowy. Pamiętaj, że Twoi przyjaciele też mogą zobaczyć czy jesteś online, jeśli tylko umieścisz na swojej stronie lub blogu fringMe widt.

Brak listy zmian na tą chwile.
Kod:
http://chomikuj.pl/sly180/Aplikacje/Symbiane*5e3/fring3,406199045.zip

[Obrazek: sly180.gif]
HASŁO: sly180
Nie masz Chomika?? Kliknij
27-12-2010 13:13
WWW Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS