Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z samsungiem
cypus
Stopień: 1
*

Liczba postów: 43

Reputacja: 0

Telefon: Nokia N73/5230

Soft: v 20.0.005
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 0
problem z samsungiem
Wiem, że chyba nie powinienem tego tutaj pisac, ale nigdzie w necie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Moja dziewczyna kupiła sobie ostatnio samsunga s7350i i nie ma do niego nigdzie w internecie żadnych tematów... wiecie może gdzie można poszukać ? Bardzo bym prosił o pomoc.
Dzięki bardzo
Pozdrawiam

cypus
01-09-2010 23:31
Szukaj postów Cytuj
zattiki
Stopień: 1
*

Liczba postów: 20

Reputacja: 0

Telefon: Pizduś

Soft: Plastuś
Podziękował: 3

Otrzymał podziękowań: 3
Re: problem z samsungiem
Hej... Po twojej wiadomości wnioskuje rze niemiałeś nigdy do czyninia z samsungiem. Więc cię oświecę : do samsungów nie ma motywów / tematów . Istnieje kilka stron / programów dakących możliwość stwżenia własnego motywu ale nie jestwm pewny czy są one dodtosowame do samsunga. Możesz sprawdzić też na głuwnej stronie producenta . Jeżeli tam znajdzie... to pobie... i sobie wyslij na komurkę ...

Jeżeli w czymś ci pomogłem to Kliknijna [Obrazek: thankpostsv.gif] w prawym dolnym rogu mojego Posta
02-09-2010 06:08
Szukaj postów Cytuj
Longeret
Stopień: 500
*

Liczba postów: 560

Reputacja: 1

Telefon: Lenovo A830,N82

Soft: Android

Znajomość symbiana: 8
Podziękował: 23

Otrzymał podziękowań: 50
Re: problem z samsungiem
zattiki napisał(a):Hej... Po twojej wiadomości wnioskuje rze niemiałeś nigdy do czyninia z samsungiem. Więc cię oświecę : do samsungów nie ma motywów / tematów . Istnieje kilka stron / programów dakących możliwość stwżenia własnego motywu ale nie jestwm pewny czy są one dodtosowame do samsunga. Możesz sprawdzić też na głuwnej stronie producenta . Jeżeli tam znajdzie... to pobie... i sobie wyslij na komurkę ...

Po twojej ortografi wnioskuję, że nigdy nie uczęszczałeś do żadnej szkoły... chłopie weź się w garść każdy popełnia blędy (jako takie) ale "rze", "głuwnej", "komurkę" !!! ciężko sprawdzić pisownię? Sorry za OT ale normalnie "rynce" opadają...

[Obrazek: spiderew.gif]
" Sword in my hand, Axe on my side, Valhall awaits me, Soon I will Die..."

[Obrazek: zjazduserowgarfield1600.gif]
02-09-2010 09:31
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS