Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stan konta w MixPlus
cycu0wn
Stopień: 1
*

Liczba postów: 3

Reputacja: 0

Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 0
Stan konta w MixPlus
Witam. Posiadam Nokie n80, jestem w sieci Plus (MixPlus) i mam pewnien problem... Otóż nie mogę sprawdzić stanu konta Sad

Istnieje kod w Plusie *100# ale na to nie reaguje... W Noki jest chyba system: Advice of Charge ale gdzie to włączyć/sprawdzić

Czy ma ktoś podobny problem? Proszę o pomoc
18-09-2008 20:00
Szukaj postów Cytuj
nigga
Stopień: 400
*

Liczba postów: 401

Otrzymał podziękowań: 1

jak to telefon Ci nei reaguje po wpisaniu kodu powinienes to zatwierdzic zielona sluchawka,co sie wtedy dzieje??
18-09-2008 20:02
Szukaj postów Cytuj
cycu0wn
*

Tak wiem, zatwierdzam ale wtedy nic... powinna przyjść wiadomość z informacją o stanie konta i nic...
18-09-2008 20:04
Szukaj postów Cytuj
nigga
Stopień: 400
*

Liczba postów: 401

Otrzymał podziękowań: 1

wiadomosc sms nie sadze ze przyjdzie,ewentualnie powinno Ci wysiwtlic,jezeli jestes pewnien ze to wina telefonu to wloz Swoja karte do innego telefonu,zrob ta sama czynnosc,jezeli Ci przyjdzie sms tak jak mowisz to znaczy ze jest wina n80,ktra powinno sie sformatowac a jak by to nie dalo (w co watpie) to aktualizacja softu,ale mysle zebys najpierw spradzil ta samoa czynosc w innym telefonie i napisal jescze raz na forum. Tylko naprawde sprawdz i nei kituj Big Grin
18-09-2008 20:07
Szukaj postów Cytuj
cycu0wn
*

Ależ ja sprawdzałem ^^ Mam K550i i tam działa Smile wyswietla się komunikat ze stanem konta . A w nokii nie.. A wie ktoś moze coś o tym Advice of Charge ?
18-09-2008 20:09
Szukaj postów Cytuj
gigi_77
Stopień: 50
*

Liczba postów: 91

Telefon: SGS3, Lumia 820

Soft: 4.1.2/Wp8

Znajomość symbiana: 1

Prosze poczytaj sobie.

Działa też na mixplus, nie wiem czy pobiera za aktywacje jakąs opłate

"Od 21 grudnia w Plus GSM dostępna jest nowa platforma dla użytkowników Simplus. Platforma jest dedykowana głównie dla klientów korzystających z telefonów, które nie mają funkcjonalności Advice of Charge (wyświetlanie kredytu dostępnego na karcie SIM na wyświetlaczu lub w menu aparatu).
Użytkownik będzie mógł sprawdzać w dowolnej chwili aktualny stan konta za pomocą prostego Krótkiego Kodu, wpisując w telefonie *100# (usługa Dostępny Limit Krótkim Kodem) i naciskając przycisk inicjujący połączenie. W formie odpowiedzi sieciowej użytkownik otrzyma informację o dostępnym limicie i czasie ważności konta. Dodatkowo po wykonanym połączeniu użytkownik otrzyma SMS klasy 0 z informacją o czasie i koszcie połączenia.

Aktywacja usługi Dostępny Limit Krótkim Kodem.

Aby aktywować usługę, w telefonie należy wpisać: *101*11*99# i nacisnąć przycisk inicjujący połączenie.

Uwaga! Od momentu aktywacji nie ma możliwości powrotu do usługi sprawdzania kredytu na karcie SIM. Usługa dostępna jest dla użytkowników z taryfą Team7, Team4 i 1Sekunda. Na nowej platformie wszystkie ponoszone koszty, zarówno za połączenia, jak i inne usługi (np. roaming, GPRS/MMS) oraz dostępne promocje, będą realizowane zgodnie z wybraną taryfą. Na nowej platformie dla Swojaków głosowych opłata za połączenie będzie naliczana w czasie rzeczywistym (bez zwrotu pieniędzy).

Wszyscy użytkownicy korzystający z telefonów z funkcją AoC mogą używać kart SIM i sprawdzać kredyt bezpośrednio na wyświetlaczu telefonu lub w menu aparatu tak jak do tej pory. Mogą także aktywować usługę na nowej platformie."

Źródło Plusgsm
19-09-2008 11:35
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS