Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy iPhone zablokowany przez sąd ?
Jackson
Stopień: 2500
*

Liczba postów: 4,046

Reputacja: 1

Telefon: n73 & n82

Soft: v4.0 & v35

Znajomość symbiana: 0
Podziękował: 5

Otrzymał podziękowań: 1095
Nowy iPhone zablokowany przez sąd ?
[Obrazek: mlotek.jpg]

Afera z zagubionym prototypem najnowszego iPhone’a może mieć nieprzewidywalne skutki. Premiera nowego telefonu może zostać odsunięta przez… organy prawne. Nie chodzi jednak o zamieszanie związane ze sprzedażą prototypu, ale o… ekran stosowany w najnowszym smartonie Apple.

Za producenta ekranów OLED dla nowego iPhone’a uważana jest firma LG, jednak firma weszła właśnie w konflikt prawny z innym azjatyckim producentem – AU Optronics, która uważa, że posiada prawa do patentów na trzy technologie zastosowane przez LG w nowych ekranach.

Prawdopodobnie pozew już wkrótce zostanie złożony… przed amerykańskim sądem. Jeżeli firmie AUO uda się zablokować sprzedaż produktów wyposażonych w ekrany od LG, premiera nowego iPhone’a zostanie zablokowana. Przynajmniej w USA. Informacje te nie są jeszcze potwierdzone i opierają się na wielu pogłoskach pochodzących ze źródeł “zbliżonych do koreańskiego oddziału LG”.

Na rozwiązanie całej sprawy musimy jeszcze poczekać. Na zakończenie warto dodać, że umowa między Apple a LG opiewa na kwotę około 500 milionów dolarów. Jest więc o co walczyć.
Źródło: <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.komorkomania.pl">www.komorkomania.pl</a><!-- w -->

Jeśli mój post pomógł Ci, lub skorzystałeś z mojego uploadu - kliknij na ikonę [Obrazek: podziekowania.png] w prawym dolnym rogu mojego posta.
[Obrazek: ptaki9wudw3db8.gif]
06-05-2010 17:15
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS