Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nokia C3 i BlackBerry Pearl 3G wkrótce w Europie!
Jackson
Stopień: 2500
*

Liczba postów: 4,046

Reputacja: 1

Telefon: n73 & n82

Soft: v4.0 & v35

Znajomość symbiana: 0
Podziękował: 5

Otrzymał podziękowań: 1095
Nokia C3 i BlackBerry Pearl 3G wkrótce w Europie!
[Obrazek: Nokia-C3-Vodafone-UK-496x331.jpg]

Nokia C3 oraz BlackBerry Pearl 3G , czyli dwie nowości na mobilnym rynku, których oficjalne prezentacje odbyły się w ostatnim czasie. Już niedługo oba modele zawędrują do brytyjskiej sieci Vodafone, a potem także innych europejskich operatorów.

Nie jest znana jeszcze oficjalna data wejścia tych dwóch modeli na rynek brytyjski, ale nieoficjalnie mówi się o czerwcu. Kolejna niewiadoma to cena – Nokia C3 ma prawdopodobnie kosztować poniżej 100 funtów przy opcji „pay as you go”, cena Perełki nie jest w ogóle podawana.

Dla przypomnienia dodam, że Nokia C3 posiada: system S40, pełną klawiaturę QWERTY, ekran 2,4 cala QVGA, połączenia GSM / EDGE, WiFi, wejście słuchawkowe 3,5mm, aparat 2 Mpix, 55MB wbudowanej pamięci, slot kart pamięci MicroSD z mozliwością rozszerzenia do 16GB.

[Obrazek: BlackBerry-Pearl-3G-Vodafone-UK-496x358.jpg]

Natomiast BlackBerry Pearl 3G (9105) posiada: system BlackBerry OS 5, klasyczną klawiaturę, HSDPA, WiFi, GPS, aparat 3,2Mpix z lampą LED oraz wejście słuchawkowe 3,5mm.
Sieć Vodafone udostępniła podstawowe informację o nadchodzących modelach telefonów na swojej stronie. Należy się spodziewać, że w najbliższym czasie poznamy bliższe szczegóły dotyczące tej oferty.

Źródło: <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.komorkomania.pl">www.komorkomania.pl</a><!-- w -->

Jeśli mój post pomógł Ci, lub skorzystałeś z mojego uploadu - kliknij na ikonę [Obrazek: podziekowania.png] w prawym dolnym rogu mojego posta.
[Obrazek: ptaki9wudw3db8.gif]
05-05-2010 14:58
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS