Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarbonka w Orange
Offline
Jackson
Stopień: 2500
*

Liczba postów: 4,046

Dołączył: 07-02-2010

Reputacja: 1


Telefon: n73 & n82

Soft: v4.0 & v35

Znajomość symbiana: 0
Podziękował: 5

Otrzymał podziękowań: 1095
Post: #1
Skarbonka w Orange
[Obrazek: skarbonka-orange.jpg]

Kolejna promocja oferująca bonusy za doładowania. Klienci usług przedpłaconych sieci Orange mogą teraz włączyć usługę, dzięki której za każde zasilenie konta przyznane zostaną dodatkowe środki, gromadzone na dedykowanym koncie użytkownika.

Wartość bonusu to 5% kwoty bazowej danego doładowania. Dodatkowo jednak, co 93 dni od momentu pierwszej aktywacji usługi, kwota zgromadzona w Skarbonce będzie automatycznie powiększana o kolejne 5% – tym razem jednak liczone od łącznej wartości środków, które w momencie naliczenia dodatkowego bonusu dostępne są na koncie użytkownika.

Oczywiście jednak, jest tu ustalony limit. Środki zgromadzone w Skarbonce, łącznie z dodatkowym bonusem naliczanym co 93 dni, nie mogą przekroczyć 200 zł.

Zebrane pieniądze można przelać (minimum 5 zł) na konto główne lub promocyjne – różnica jest taka, że w drugim przypadku naliczony zostanie kolejny bonus, 50% wartości przelewu.

Aktywować usługę można poprzez:
wysłanie SMS-a pod numer 848 (koszt: 20 groszy brutto) w tresci wpisujac komende SKARBONKA
wybór odpowiedniej opcji po zalogowaniu do Orange On-line na stronie <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.orange.pl/online">www.orange.pl/online</a><!-- w -->,
wpisanie na klawiaturze telefonu krótkiego kodu *110*06*00# i potwierdzenie przyciskiem połaczenia.

Konto w usłudze zostanie aktywowane w ciągu 24 godzin i potwierdzone SMS-em.

Jak doładowywać konto?

Dostępne w usłudze sposoby zasilania konta, które powodują naliczenie bonusu, to na przykład 14-to cyfrowy kod, Internet, bankomat, doładowanie w punkcie sprzedaży. Z usługi promocyjnej wykluczone są doładowania poprzez: usługę Przelew SMS, Kredyt, doładowania konta z telefonu stacjonarnego, realizowane za punkty Payback oraz doładowania reklamacyjne.

Wykonywanie przelewów na konto główne i promocyjne:
wysłanie SMS-a pod bezpłatny numer 8048 w o tresci GLOWNE X przeleje środki na konto główne (X – kwota przelewu wyrażona w wartości zaokrąglonej do pełnych złotówek np. GLOWNE 10),
wysłanie SMS-a pod bezpłatny numer 8048 o tresci PROMO X przeleje środki na konto promocyjne (X kwota przelewu wyrażona w wartości zaokrąglonej do pełnych złotówek np. PROMO 6).

Można również wybrać po prostu odpowiednią opcję po zalogowaniu sie na stronie <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.orange.pl/on-line">www.orange.pl/on-line</a><!-- w -->

Sprawdzenie konta Skarbonki:
zaloguj się na <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.orange.pl/online">www.orange.pl/online</a><!-- w -->
wyślij SMS-a o treści ILE pod numer 848 (koszt: 20 groszy) lub
wpisz kod *110*06# na klawiaturze swojego telefonu i zatwierdź przyciskiem połączenia

Źródło: <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.komorkomania.pl">www.komorkomania.pl</a><!-- w -->

Jeśli mój post pomógł Ci, lub skorzystałeś z mojego uploadu - kliknij na ikonę [Obrazek: podziekowania.png] w prawym dolnym rogu mojego posta.
[Obrazek: ptaki9wudw3db8.gif]
04-05-2010 21:03
Szukaj postów Cytuj


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS