Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hanmac – francuski smartfon dla bogatych Chińczyków
Jackson
Stopień: 2500
*

Liczba postów: 4,046

Reputacja: 1

Telefon: n73 & n82

Soft: v4.0 & v35

Znajomość symbiana: 0
Podziękował: 5

Otrzymał podziękowań: 1095
Hanmac – francuski smartfon dla bogatych Chińczyków
[Obrazek: Hanmac-496x238.jpg]

Hanmac to smartfon zaprezentowany na niedawnych targach Beijing Auto Expo 2010. Co ciekawe – Hamnac to chiński producent, jednakże prezentowany telefon został stworzony przez Francuzów. Jakby było tego mało, we Francji nikt nie ma pojęcia o takiej firmie. Mniej to dziwne, gdy dowiemy się, że Hanmac jest luksusową marką, przeznaczoną jak na razie dla Kraju Środka.
Aparat posiada 3-calowy wyświetlacz LCD (Sharp) o maksymalnej rozdzielczości 240×400. Posiada moduł bezprzewodowej łączności, GPS, kompas, kamerę 3 MP i głośniki Yamaha. Nadto znajdziemy tu rzadko spotykane w innych smartfonach funkcje, jak termometr, krokomierz czy też miernik wilgoci. Interfejs przypomina Meizu M8.

[Obrazek: hanmac-smartphone-496x372.jpg]

Jeśli chodzi o wymiary aparatu, to są one następujące: 13×6x2,35 cm. Waga: 276 gramów. Hanmac zostanie wypuszczony w limitowanej edycji, zaś okazją jest… 51. rocznica urodzin Michaela Jacksona. O związek między zmarłym Królem Popu a smartfonami nie pytajcie – nie mam zielonego pojęcia, co ma piernik do wiatraka. Ale za to znam cenę. Jak mówi to nazwa wpisu, jest to model dla bogatych Chińczyków. Jego cena to… (werble) 3000 USD.

Źródło: <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.komorkomania.pl">www.komorkomania.pl</a><!-- w -->

Jeśli mój post pomógł Ci, lub skorzystałeś z mojego uploadu - kliknij na ikonę [Obrazek: podziekowania.png] w prawym dolnym rogu mojego posta.
[Obrazek: ptaki9wudw3db8.gif]
04-05-2010 17:10
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS