Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Motorola Shadow - specyfikacja, Droid 2 w drodze!
Jackson
Stopień: 2500
*

Liczba postów: 4,046

Reputacja: 1

Telefon: n73 & n82

Soft: v4.0 & v35

Znajomość symbiana: 0
Podziękował: 5

Otrzymał podziękowań: 1095
Motorola Shadow - specyfikacja, Droid 2 w drodze!
To tajemnicze, świetnie wyglądające urządzenie miało być następcą Nexus One. Przez ostatnie tygodnie nie mówiło się o nim ani słowa. Wczoraj zaczęły się pojawiać pierwsze wzmianki na jego temat. Chociaż, może powinienem powiedzieć - na ich temat. Sytuacja jest bowiem bardziej skomplikowana niż mogłoby się to wydawać.

Wspomniana Motorola Shadow miała być telefonem wyposażonym w 4,3-calowy ekran i wysuwaną klawiaturę QWERTY. Według Mobile-review nie jest to do końca prawda. Przekątna ekranu wydaje się prawdopodobna - w przeciwieństwie do wysuwanej klawiatury. Wczoraj pojawiły się głosy, iż jego nazwa zmieni się na MB810. Mało tego, smartfon doczekał się oficjalnego zatwierdzenia łączności WiFi.

[Obrazek: motorola-shadow-droid2-specs.jpg]

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji, na pokładzie Shadow znajdziemy: system operacyjny Android 2.1 z interfejsem MotoBlur, nawigację GPS, porty HDMI, USB, radio FM, aparat 8Mpix (z podwójną lampą błyskową LED i nagrywaniem wideo HD 720p), 512MB pamięci RAM, procesor TI OMAP 3630 (prawdopodobnie 800MHz) oraz grafikę PowerVR SGX530.

Urządzenie, które już od miesięcy znane jest z poniższego zdjęcia to Motorola Droid 2. Będzie to więc następca smartfona, który w naszym kraju sprzedawany jest jako Motorola Milestone. Na wyposażeniu znajdziemy ekran o przekątnej 4,3-cala oraz klawiaturę QWERTY.

[Obrazek: google-nexus-two-motorola-shadow-qwerty-...medium.jpg]

Źródło: <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.komorkomaniak.pl">www.komorkomaniak.pl</a><!-- w -->

Jeśli mój post pomógł Ci, lub skorzystałeś z mojego uploadu - kliknij na ikonę [Obrazek: podziekowania.png] w prawym dolnym rogu mojego posta.
[Obrazek: ptaki9wudw3db8.gif]
01-05-2010 19:45
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS