Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pakiety Play Online dostępne w ofercie na kartę!
blaster44
Stopień: 300
*

Liczba postów: 300

Reputacja: 0

Telefon: 6730c

Soft: 031.022
Podziękował: 16

Otrzymał podziękowań: 5
Pakiety Play Online dostępne w ofercie na kartę!
Po tym, co przeczytałem w necie, nie zastanawiająć się, porzuciłem moją dotychczasową ofertę, czyli Orange Free na kartę(3gr/100kB).

Od razu zgaszę wasz zapał. Play korzysta z nadajników plusa(tzw. roaming krajowy). Pakiety play online można wykorzystać tylko w tzw. strefie taniego internetu, czyli w zasięgu macierzystym play. Niestety, te tereny zajmują znikomą część kraju, jednak jeżeli ktoś mieszka w mieście, może być zainteresowany.

Sprawdź, czy będziesz w zasięgu!
http://internet.playmobile.pl/maps/?&sh ... howShops=0

Na górze mapki należy odznaczyć wszystkie pozycje, za wyjątkiem Play Online.

Teraz oferta. Podane przeze mnie kody są kodami dla oferty play fresh na kartę. Ważność każdego pakietu to 30dni. Dopiero, gdy ten czas minie, możemy zamówić kolejny pakiet. Tak więc warto się zastanowić, który będzie najlepszy, bo kiedy dane się skończą, nie będziemy mogli zamówić kolejnego pakietu, dopóki nie minie okres 30 dni(od zamówienia). Jeżeli przez ten czas nie wykorzystamy wszystkich danych, przepadną.

100MB------------------cena: 5zł-----------aktywacja: *111*67*1#
500MB------------------cena: 15zł-----------aktywacja: *111*52*1#
1GB--------------------cena: 25zł-----------aktywacja: *111*53*1#

Jak sprawdzić, czy znajduję się w strefie taniego internetu?
Wpisujemy i zatwierdzamy kod: *140#

Jak sprawdzić, ile danych pozostało na moim koncie?
Wpisujemy i zatwierdzamy kod: *111#, następnie wybieramy kolejno konto/stan konta, promocyjne MB, Pakiet Play Online w telefonie.

Nie znajdujesz się w strefie taniego internetu? Nie martw się, play dysponuje także zwykłym pakietem internetowym, konkurencyjnym dla innych ofert:

25MB------cena: 5zł--------aktywacja: *111*35*1#

Jak sprawdzić, ile danych pozostało na moim koncie?
Wpisujemy i zatwierdzamy kod: *111#, następnie wybieramy kolejno konto/stan konta, promocyjne MB, promocyjne MB.

Źródło:
http://playmobile.pl
28-04-2010 17:02
Szukaj postów Cytuj
risto881
Stopień: 1
*

Liczba postów: 22

Telefon: 3310
Podziękował: 3

Otrzymał podziękowań: 1
Re: Pakiety Play Online dostępne w ofercie na kartę!
Miałem w Play jakiś czas. Najpierw korzystali z nadajników Plusa i stan zasięgu oceniałem na 2+, teraz dołożyli swoje i przestali korzystać z usług Plusa, także teraz ledwo co łapię i daję 1+, a wiec o Internecie mogę zapomnieć, tylko się cieszyć że nie wpompowałem w to za dużo kasy albo tym bardziej nie podpisałem umowy na telefon.

Ogólnie internet 6 razy tańszy.
Tylko mam pytanie, bo chcę zacząć korzystać z tych pakietów. Jakie jest naliczanie? Ściągnę 120kb i tyle mi odejmie? Czy odejmuje od razu jakąś ustaloną wartość? Na przykład 200kb? Jak jest z tym w orange?
29-04-2010 08:12
Szukaj postów Cytuj
krzysiek50
Super Moderator
*

Liczba postów: 1,287

Reputacja: 1

Telefon: C905

Soft: R1FA035

Znajomość symbiana: 6
Podziękował: 4

Otrzymał podziękowań: 180
ja mam Play i naliczane jest kazde rozpoczete 100kb, w orange jest chyba podobnie

Naciśnij >>> [Obrazek: postbit_thx.gif]
[Obrazek: stunter50.gif]
29-04-2010 11:38
Szukaj postów Cytuj
krecio
Stopień: 1
*

Liczba postów: 48

Telefon: Nokia C5-00

Soft: 032.010
Podziękował: 7

Otrzymał podziękowań: 4
Mam mixa, od tamtego roku w play, z pakietów internetowych Play Online, korzystam od chwili gdy sie pojawiły.

500mb za 15zł oraz blokada na nadajniki plusa. Mimo tego, że dużo sie przemieszczam po miastach, to i tak jestem bardzo zadowolony.

Korzystam z poczty w trybie push, strony www, google maps i właśnie, te niższe ceny Smile

Pomogłem, lub spodobał Ci się dodany prze zemnie materiał? Kliknij na [Obrazek: thankposts.gif] obok mojego postu.
29-04-2010 12:57
WWW Szukaj postów Cytuj
blaster44
Stopień: 300
*

Liczba postów: 300

Telefon: 6730c

Soft: 031.022
Podziękował: 16

Otrzymał podziękowań: 5
risto881 napisał(a):Miałem w Play jakiś czas. Najpierw korzystali z nadajników Plusa i stan zasięgu oceniałem na 2+, teraz dołożyli swoje i przestali korzystać z usług Plusa, także teraz ledwo co łapię i daję 1+, a wiec o Internecie mogę zapomnieć, tylko się cieszyć że nie wpompowałem w to za dużo kasy albo tym bardziej nie podpisałem umowy na telefon.

Ogólnie internet 6 razy tańszy.
Tylko mam pytanie, bo chcę zacząć korzystać z tych pakietów. Jakie jest naliczanie? Ściągnę 120kb i tyle mi odejmie? Czy odejmuje od razu jakąś ustaloną wartość? Na przykład 200kb? Jak jest z tym w orange?

Ja tam nie narzekam. Mieszkam w niewielkim mieście. Bez większych problemów łapię 3G i HSDPA. Zasięg(GSM) mam niezły też na wsi, u mojej babci.
29-04-2010 17:17
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS