Ankieta: Kto wygra?
Barcelona
Real Madryt
Będzie remis
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Derby europy Real Madryt-Barcelona
TheReds18
Stopień: 1000
*

Liczba postów: 1,019

Reputacja: 1

Telefon: HTC DESIRE HD

Soft: GINGERBEARD 2.3

Znajomość symbiana: 1
Podziękował: 1

Otrzymał podziękowań: 103
Re: Derby europy Real Madryt-Barcelona
No a jakby inaczej ? Baletnica co ma drybling i nic więcej. Messi i Ronaldinho , Ronaldo , ale Brazylijczyk , klasa sama w sobie. C.Ronaldo może im buty pastować
11-04-2010 11:46
WWW Szukaj postów Cytuj
Peso
Stopień: 200
*

Liczba postów: 245

Reputacja: 0

Telefon: K800i || Xperia

Otrzymał podziękowań: 17
Perez zrobil wielki blad wymieniajac wiekszosc zawodnikow, gdyby w skladzie zostali snejder, robben, huntelaar, rvn, a perez stopniowo by sciagal nowych zawodnikow, na poczatku cr9 z kaka lub benzema, i w nastepnym okienku 2-3 zawodnikow, real teraz by gral w lidze mistrzow zamiast lyonu, a granderbi by conajmniej zremisowal.

Co do samego meczu to cr9 bardzo chcial pokazac, ze jest bardzo mocnym zawodnikiem, wiec gral egoistycznie. Guti zaliczyl swietny wystep, szkoda ze po tym sezonie chce odejsc, bo w tej chwili jest to jedyny zawodnik ktory potrafi dzwignac machine jaka jest real. W obronie widac bylo braki pepe, a w srodku brakowalo kaki, ktory z meczu na mecz gra coraz lepiej. Wielkim trenerem jest Pellegrini, ale niestety nie pasuje w madrycie, mysle ze gdyby na santiago bernabeu zawital Murinho lub Wenger sezon wygladalby inaczej.

W jakims artykule o gran derbi przeczytalem takie zdanie: "w Realu Madryt mamy zawodnikow, ktorzy zebrali sie w tym roku by razem zagrac, natomiast w Barcelonie mamy zawodnikow, ktorzy graja ze soba od lat" to zdanie najlepiej pokazuje sytuacje.

PS przepraszam za bark polskich liter ale pisze z telefonu

SE Xperia X1 || microSD Kingston 4gb
SE K800i || m2 SanDisk 2gb || DCU-60 || HPM-85 || CDS-60
11-04-2010 12:06
Szukaj postów Cytuj
matrixm01
Stopień: 350
*

Liczba postów: 381

Telefon: N73
Podziękował: 5

Otrzymał podziękowań: 68
Mecz był jednostronny. Powiem tak Ronaldo za bardzo się popisuje. Chce być najlepszy i gra egoistycznie. Sam meczu nie wygra, ale cóż...

REAL to dużo kasy, ale zero klasy jak piszą ludziska i coś w tym jest...

"Czy jest coś gorszego niżeli śmierć...? ...Życie... jeśli pragniesz umrzeć..." Seneka Młodszy
łęczyński klub Nasz GKS
To myyy
Górnika fani
wierni i oddani
za Górnik za GKS
pójdziemy aż po życia kres! "

[Obrazek: d_Gornik_Leczna_01.jpg]
11-04-2010 12:14
Szukaj postów Cytuj
TheReds18
*

niestety , co sezon nowy skład , co 3 mies nowy trener. szkoda mi tego klubu , ale sami sobie winni. Tyle talentów których zmarnował Real. Metzelder , Robinho , Owen , którego ukradli Liverpoolowi :/ można tego wymieniać i wymieniać
11-04-2010 12:18
WWW Szukaj postów Cytuj
matrixm01
*

Real przesadza z kasą..
Moim zdaniem to brakuje im ducha drużyny, kogoś kto udźwignie ciężar gry. Guti grał naprawde dobrze, ale sAm nic nie zrobi..

"Czy jest coś gorszego niżeli śmierć...? ...Życie... jeśli pragniesz umrzeć..." Seneka Młodszy
łęczyński klub Nasz GKS
To myyy
Górnika fani
wierni i oddani
za Górnik za GKS

11-04-2010 12:24
Szukaj postów Cytuj
mihau
Stopień: 50
*

Liczba postów: 66

Telefon: E63 Hacked

Soft: 410.21.010

Otrzymał podziękowań: 0
Imho gracze Realu są "rozpuszczani" niczym małe dzieci. Poczują trochę sławy i już nie gra im w głowie, lecz rozrywki. Nie mówię, że to tyczy się tylko Realu. Chociażby Ronaldinho - sam na siebie to ściągnął. Fakt, na początku był świetny, ale później? Woda sodowa uderzyła do głowy. Po prostu nie wierzę, że gracz może się tak szybko wypalić - chociażby Raul, nie jest już w swojej życiowej formie, ale nadal potrafi zagrać piękny futbol. Mam tylko nadzieję, że Messi nie podzieli losu Ronaldinho i innych gwiazd. A co do C. Ronaldo - powinien iść na wybieg dla modelek, a nie na boisko.

Poza tym Real od wielu lat stawia na "gwiazdy", a nie na talenty. Zbiera ludzi, którzy w swoich zespołach byli przywódcami, a gdy kilka takich osób zbierze się do kupy, to nic dobrego stać się nie może.
Jak już ktoś wspomniał, Real kolekcjonuje skład na jeden sezon, co jest ogromnym błędem. Fakt, nowe talenty są potrzebne, żeby odświeżyć styl drużyny, ale bez przesady.

Jeden klub, jedna miłość - Visca el Barça!
11-04-2010 13:00
WWW Szukaj postów Cytuj
miki19953
*

Liczba postów: 237

Telefon: x10(nieużywam)
Podziękował: 41

a tam Peszko=Ronaldo Lewandowski=Torres Dudek Big Grin =Casillas
Tylko jak by byli w lepszych zespołach (chociarz LECH to najlepszy klub Big Grin ) to może by tak było Big Grin no może oprucz Dudka ale Peszko i Lewandowski są młodzi jeszcze Jelenia dożucić Smolarka, parę milonów do Lecha by ich ściągneli i śmiało można ruszać na ligę mistrzów Big Grin
11-04-2010 13:10
Szukaj postów Cytuj
TheReds18
*

Nie no raczej Polskie kluby nic nie osiągną. Nie ta myśl trenerska , umiejętności finanse i wiele innych czynników. Peszko super , trafił z Danią z metra w poprzeczkę. Dajcie spokój , Lewandowski gwiazda , bo strzela Odrze Wodzisław lub Polonii Warszawa , a w Kadrze połowę bramek strzelił San Marino ...
11-04-2010 13:19
WWW Szukaj postów Cytuj
matrixm01
*

miki19953 napisał(a):a tam Peszko=Ronaldo Lewandowski=Torres Dudek Big Grin =Casillas
Tylko jak by byli w lepszych zespołach (chociarz LECH to najlepszy klub Big Grin ) to może by tak było Big Grin no może oprucz Dudka ale Peszko i Lewandowski są młodzi jeszcze Jelenia dożucić Smolarka, parę milonów do Lecha by ich ściągneli i śmiało można ruszać na ligę mistrzów Big Grin

HAha niezła wizja :DDD
Na to, aby kluby polskie osiągneły coś w europie musimy poczekać jeszcze bardzo długo Big Grin

łęczyński klub Nasz GKS
To myyy
Górnika fani
wierni i oddani
za Górnik za GKS

11-04-2010 13:24
Szukaj postów Cytuj
Jackson
Stopień: 2500
*

Liczba postów: 4,046

Telefon: n73 & n82

Soft: v4.0 & v35

Znajomość symbiana: 0

Otrzymał podziękowań: 1095
Matrix chyba słowo wieczność będzie tu wspaniałe pasowało Smile pozatym arka przegrała z lechem 2:0 Sad

Jeśli mój post pomógł Ci, lub skorzystałeś z mojego uploadu - kliknij na ikonę [Obrazek: podziekowania.png] w prawym dolnym rogu mojego posta.
[Obrazek: ptaki9wudw3db8.gif]
11-04-2010 16:29
Szukaj postów Cytuj
Peso
*

Liczba postów: 245

Telefon: K800i || Xperia

Otrzymał podziękowań: 17
Polska nigdy nie zawojuje w europejskich pucharach, gdyż nawet jeśli jakiś klub będzie miał "talent" który prowadziłby zespół tak jak messi barcelonę, to przy najblizszym okienku poleci do innego klubu, a żaden lepszy gracz nie przejdzie do polskiej ligi, smutne ale prawdziwe...

SE Xperia X1 || microSD Kingston 4gb
SE K800i || m2 SanDisk 2gb || DCU-60 || HPM-85 || CDS-60
11-04-2010 16:49
Szukaj postów Cytuj
Sly
Super Moderator
*

Liczba postów: 2,388

Telefon: Xiaomi RN2

Soft: Miui

Znajomość symbiana: 8
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 593
Kiedys kibicowalem Realowi bo to byl naprawde dobry klub lata 1999 do 2003 potem zaczeli sciagac gwiazdy i gwiazdki, na ktore wydawali miliony, ktore juz tak dobrze jak kiedys grac nei beda bo juz sa 'stare'. Wiele indywidualnosci, ktore w stracyh klubach umialy same wygrywac mecze. Ale indywidualnosci pracuja na siebie a nei na klub. C. Ronaldo za duzo kombinuje czasem lepiej zagrac szybka pilke niz wstrzymac akcje i tanczyc obok pilki.

Zreszta ile Real sciagnal gwiazd, ktore w bardzo slabej formie ale graly bo kasa jest dla tego klubu najwazniejsza.. heh

[Obrazek: sly180.gif]
HASŁO: sly180
Nie masz Chomika?? Kliknij
11-04-2010 18:54
WWW Szukaj postów Cytuj
miki19953
*

Ludzie co wy wogóle mówicie że Polskie kluby nic nie mogą osiągnąć a Górnik? doszedł do półfinału dzisiejszego odpowiednika ligi mistrzów mokonójąc przy tym AS Rome i inne dobre zespoły, A widzew jak wymiatał? No ale macie rację dobry talent zaraz poleci do Czołowych zespołów :oh: :dribble: gdzie nie zauważą jego talentu i będzie grzał ławę. A Jackson nie masz się co przejmować że Arka przegrała Ja akuratr jestem za Lechem ale przecierz te kluby się lubią Big Grin Posłuchaj sobie "Arka gdynia zolto niebiescy" dobra klepa też ją sobie czasem słucham Big Grin
11-04-2010 19:42
Szukaj postów Cytuj
Sly
Super Moderator
*

Liczba postów: 2,388

Telefon: Xiaomi RN2

Soft: Miui

Znajomość symbiana: 8
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 593
Polskie kluby heh kilka lat temu to i owszem ale teraz jak jakis pilkarz lepiej gra to zaraz do eurpopy grzeje lawe i traci forme

[Obrazek: sly180.gif]
HASŁO: sly180
Nie masz Chomika?? Kliknij
11-04-2010 19:52
WWW Szukaj postów Cytuj
miki19953
*

ta kilka lat temu.... żeby tylko to co ja pisałem o górniku to były lata chyba 70
11-04-2010 20:05
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS