Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sygic Mobile Maps 10 v8.06
Krasnal5
Stopień: 1
*

Liczba postów: 1

Reputacja: 0

Telefon: Nokia N 8

Soft: 111.040.1511

Znajomość symbiana: 4
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 0
RE: Sygic Mobile Maps 10 v8.06
Zainstalowałem parę dni temu Sygica Mobile 10. Zainstalowałem zgodnie z opisem. Telefon Nokia N 8 system Bella Refresh. Instalacja na karcie pamięci. Instalacja i wszystko poszło ok. Mapy zarejestrowane. Po uruchomieniu ustawieniu języka, dźwięków, ustawień czasu itd. przechodzi do wyszukiwania GPS i tu zaczyna się problem nie znajduje wewnętrznego modułu GPS. Z początku myślałem, że nie łapie satelitów ale przez 8 godzin byłem na dworze i nic nie złapał. Przez cały czas wyświetla ekran "skanowanie portów com , prędkość transmisji" i nic. Jeżeli wcisnę "anuluj" Sygic zawiesza się, ekran dotykowy(Symbian_Touch w katalogu Drive wgrany) nie działa i nie można go wyłączyć tylko ponowne uruchomienie telefonu wyłącza Sygica. I tak przez cały czas jak uruchomię program od nowa. Raz wyszukało "moduł Wewnętrzny GPS" i poszedł dalej ale na następnym ekranie się zawiesił i to samo reset fona.
Kombinowałem na różne sposoby zmieniałem mapy, plik mlm, robiłem ponowną instalację (wcześniej usuwając wszystko z telefonu), instalowałem na pamięci wewnętrznej, włączałem A-GPS, pozycjonowanie przez Bluetooth, WiFi, po sieci, instalowałem różne wersje i kicha non stop to samo Sad . Już skończyły mi się pomysły
Bardzo bym prosił o pomoc co może być tego przyczyną i co mam zrobić żeby działał.
Pozdrawiam Grzesiek
16-11-2013 20:22
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS