Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iPlus: Większe limity (do 37 GB) dla wszystkich
Sly
Super Moderator
*

Liczba postów: 2,388

Reputacja: 0

Telefon: Xiaomi RN2

Soft: Miui

Znajomość symbiana: 8
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 593
iPlus: Większe limity (do 37 GB) dla wszystkich
W piątek (2 kwietnia 2010 roku) iPlus wprowadza nowe, wyższe limity we wszystkich abonamentach - nawet 37 GB. Nowe limity będą dostępne dla osób przedłużających umowę, nowych Klientów oraz osób w trakcie kontraktu, które zadzwonią do Działu Obsługi Klienta

Liczbę podstawowych danych można zwiększyć dzięki usłudze iPluspobieracz. Jest to innowacyjna usługa skierowana do wszystkich abonentów mobilnego internetu
iPlus, którzy pobierają lub wysyłają pliki o dużych rozmiarach. Dzięki tej usłudze ściągnięcie filmu z kina internetowego
, gry kupionej przez internet lub nocna aktualizacja systemu operacyjnego nie będzie stanowić problemu.

iPlusopobieracz umożliwia niemal nieograniczoną transmisję
(nawet do 100 GB miesięcznie) w godzinach - od północy do 9 rano. W ten sposób wszystkie dane wysłane i odebrane przez 9 godzin nie są wliczane do limitu iPlus, dzięki czemu można swobodnie korzystać z zasobów sieci.

Z usługi mogą skorzystać wszyscy Abonenci, którzy podpisali umowę w ramach oferty Plus. Usługę można włączyć i wyłączyć w dowolnym dniu okresu rozliczeniowego. Aby włączyć usługę należy: wysłać z numeru iPlus na numer 2612 nieodpłatną wiadomość SMS o treści: DODAJ IPLUSHH Pluskod5 (PlusKod5 jest wymagany tylko dla Klientów biznesowych) lub zadzwonić do Działu Obsługi Klienta pod numer 2601 - usługę aktywuje Konsultant.

iPlus to także największy zasięg mobilnego internetu w Polsce. W zasięgu iPlusa znajduje się ponad 99 proc. populacji Polski. Z dotychczas dostępnej technologii transmisji danych HSDPA można korzystać w ponad 1800 miejscowościach na terenach gmin zamieszkanych przez ponad 60 proc. ludności. W listopadzie 2009 roku Plus wprowadził do swojej oferty najszybszy mobilny internet w technologii HSPA+, oferującej maksymalną prędkość łącza 21 megabitów na sekundę (Mb/s). Dzięki temu iPlus jest znacznie szybszy niż dotychczas! Najnowocześniejsza technologia HSPA+ jest już dostępna w Warszawie
, Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Trójmieście, Bydgoszczy, Szczecinie oraz Toruniu.

Źródło: Plus

[Obrazek: sly180.gif]
HASŁO: sly180
Nie masz Chomika?? Kliknij
01-04-2010 23:38
WWW Szukaj postów Cytuj
Jackson
Stopień: 2500
*

Liczba postów: 4,046

Reputacja: 1

Telefon: n73 & n82

Soft: v4.0 & v35

Znajomość symbiana: 0
Podziękował: 5

Otrzymał podziękowań: 1095
Re: iPlus: Większe limity (do 37 GB) dla wszystkich
No sylwek to chyba będziesz miał 36 gb pakietu więcej do wykorzystania Big Grin. A tak wogóle to trochę za późno się obudzili bo na przedłużenie umowy było gdzieś od 4 do 8 gb pakietu do wykorzystania jak widziałem ostatnio ale lepiej późno niż wcale.

Jeśli mój post pomógł Ci, lub skorzystałeś z mojego uploadu - kliknij na ikonę [Obrazek: podziekowania.png] w prawym dolnym rogu mojego posta.
[Obrazek: ptaki9wudw3db8.gif]
02-04-2010 07:12
Szukaj postów Cytuj
Sly
Super Moderator
*

Liczba postów: 2,388

Telefon: Xiaomi RN2

Soft: Miui

Znajomość symbiana: 8
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 593
Właśnie mi się umowa kończy i chyba skorzystam z promocji Smile

[Obrazek: sly180.gif]
HASŁO: sly180
Nie masz Chomika?? Kliknij
02-04-2010 07:21
WWW Szukaj postów Cytuj
zegar502
Stopień: 350
*

Liczba postów: 379

Telefon: E50

Soft: S60v3 (hack)
Podziękował: 5

Otrzymał podziękowań: 26
Teraz to przeczytalem i od razu SMS poszedl Smile Nawet nie wiedzialem ze jak w nocy sie sciaga to nie zabiera transferu Smile

Pomoglem, kliknij w dolnym rogu --->[Obrazek: thankposts.gif]<--- To nie boli
[Obrazek: zegar502.gif]
06-04-2010 01:35
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS