Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabawy
Prozak
Banned

Liczba postów: 662

Telefon: Iphone 4 32GB

Soft: 4.3.3

Znajomość symbiana: 1
Podziękował: 1

Otrzymał podziękowań: 56
Re: Zabawy
Wymieniłeś fora które na 100% pracują na serwerach dedykowanych. Koszt to około 350 pln miesięcznie. Więc zapraszam do zbiórki na dedyka i wtedy będziemy mieli prawdziwego SB, zabawy, załączniki i inne pierdołki.
01-04-2010 11:59
WWW Szukaj postów
Sly
Super Moderator
*

Liczba postów: 2,388

Reputacja: 0

Telefon: Xiaomi RN2

Soft: Miui

Znajomość symbiana: 8
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 593
Po glebszym zastanowieniu, mysle ze sisx to forum dosyc nietypowe. Ma w ch... uzytkownikow chyba nawet wiecej jak polska edycja wpsomnianego wczesciej forum. Ale pisze na nim stale moze 15 osob. Za to mozna tu znalez nie mal wszytsko i za to je cenie. Mozna liczyc na pomoc i wogole.

Co do gier hmm.. to troche jego zasmiecanie i nabijanei postow. Bo chyba o to jacksonowi chodzilo sadzac po jego aktywnosci w tym temacie.

Od czasu do czasu mozna wrzucic jakis taki temat Ale robic specjalny dzial czy cos nie widze sensu sisx podoba mi sie w tej formie i niech tak zostanie

[Obrazek: sly180.gif]
HASŁO: sly180
Nie masz Chomika?? Kliknij
01-04-2010 12:45
WWW Szukaj postów
Jackson
Stopień: 2500
*

Liczba postów: 4,046

Reputacja: 1

Telefon: n73 & n82

Soft: v4.0 & v35

Znajomość symbiana: 0
Podziękował: 5

Otrzymał podziękowań: 1095
Dobra ok. Jak będę znajdywał jakąś zabawę to wrzucę ją po prostu w Off Top i już. Dochodzę do wniosku że Karczma w zupełności wystarczy na takie rzeczy.

[EDIT] Prozak - Sprawa wyjaśniona. Zamykam.

Jeśli mój post pomógł Ci, lub skorzystałeś z mojego uploadu - kliknij na ikonę [Obrazek: podziekowania.png] w prawym dolnym rogu mojego posta.
[Obrazek: ptaki9wudw3db8.gif]
01-04-2010 12:50
Szukaj postów

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS