Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niewiarygodne widowisko przygotowane przez BMW (wideo)
Sly
Super Moderator
*

Liczba postów: 2,388

Reputacja: 0

Telefon: Xiaomi RN2

Soft: Miui

Znajomość symbiana: 8
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 593
Niewiarygodne widowisko przygotowane przez BMW (wideo)
Cytat:[Obrazek: BMW-widowisko.jpg]

BMW postanowiło znów zaskoczyć tym razem wespół z Design Studio Art+Com przygotowało widowisko, prawdziwy majstersztyk, którego nie powstydziliby się najlepsi iluzjoniści świata. Po rozwinięciu wpisu możecie zobaczyć film prezentujący owo niewiarygodne widowisko.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HVhVClFMg6Y&feature=player_embedded#at=11[/youtube]

Głównymi aktorami są tutaj metalowe kulki. Jest ich dokładnie 714. I choć na pierwszy rzut oka wydaje się, iż dzięki jakimś cudownym siłom samodzielnie unoszą się one w powietrzu, prawda jest bardziej prozaiczna. Każda kulka zawieszona jest na cieniuteńkim metalowym druciku. Za ruch każdej kulki odpowiedzialne są małe silniki – po jednym na kulkę. Wszystko zaś umocowane jest w platformie na suficie.

Efekt jest, sami przyznajcie, niesamowity. Szczęśliwcy, którzy mieli okazję oglądać to widowisko na żywo, określili je jako zapierające dech w piersiach.

Tym, którzy mieli problemy z odszyfrowaniem kształtów samochodów, które pojawiały się podczas tej oryginalnej wizualizacji, podpowiem, że były to kolejno modele: BMW 327, BMW 1500, BMW Z4 Coupe Concept i Mille Miglia. Na początku był, oczywiście, chaos. I z niego wyłoniło się pierwsze BMW.
źródło: Beautiful Life

[Obrazek: sly180.gif]
HASŁO: sly180
Nie masz Chomika?? Kliknij
30-03-2010 23:26
WWW Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS