Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Młody Kenijczyk opracował metodę blokowania samochodu telefo
Sly
Super Moderator
*

Liczba postów: 2,388

Reputacja: 0

Telefon: Xiaomi RN2

Soft: Miui

Znajomość symbiana: 8
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 593
Młody Kenijczyk opracował metodę blokowania samochodu telefo
Kod:
18-letni Kenijczyk, Morris Mbetsa, który dopiero co ukończył szkołę średnią, opracował system “Track&Block” mający za zadanie utrzymanie komunikacji między samochodem, a telefonem komórkowym chroniąc w ten sposób auto przed kradzieżą. Chłopak użył starych, znanych już technologii, aby stworzyć całkowicie nową, która ma szansę zrewolucjonizować sposób ochrony naszych samochodów.
Sms car disableMożliwość przesyłania głosu, technologia DMTF, wiadomość tekstowa SMS i sieć komórkowa wystarczyły Kenijczykowi do opracowania genialnej metody zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą. Jak to działa? W aucie zainstalowano małe, czarne pudełko, które ma możliwość połączenia z komórką. Za każdym razem, gdy ktoś będzie próbował odpalić auto, zostanie wysłana wiadomość do komórki. Jeżeli właściciel będzie pewny, że niewłaściwa osoba nie chce mu sprzątnąć spod nosa samochodu, wystarczy, że wyśle odpowiedź i auto uruchomi się.
(media2.pl)

[Obrazek: sly180.gif]
HASŁO: sly180
Nie masz Chomika?? Kliknij
28-03-2010 23:13
WWW Szukaj postów Cytuj
Jackson
Stopień: 2500
*

Liczba postów: 4,046

Reputacja: 1

Telefon: n73 & n82

Soft: v4.0 & v35

Znajomość symbiana: 0
Podziękował: 5

Otrzymał podziękowań: 1095
Re: Młody Kenijczyk opracował metodę blokowania samochodu telefo
Skoro już wymyślono blokowanie telefonu drugim telefonem to czemu nie samochodu. To ciekawy pomysł i pewnie się przyda telefon jako drugi klucz do samochodu

EDIT:
Poprostu chce poruszyć temat. Nie tylko ja dodaje coś do tematu!!

Jeśli mój post pomógł Ci, lub skorzystałeś z mojego uploadu - kliknij na ikonę [Obrazek: podziekowania.png] w prawym dolnym rogu mojego posta.
[Obrazek: ptaki9wudw3db8.gif]
29-03-2010 12:42
Szukaj postów Cytuj
leo20
Banned

Liczba postów: 3,414

Telefon: Sony Xperia L

Soft: 4.4.4 cm11

Znajomość symbiana: 5
Podziękował: 0

Otrzymał podziękowań: 265
Re: Młody Kenijczyk opracował metodę blokowania samochodu telefo
Jackson a ty zawsze musisz dodać swoje 2 grosze, tylko po to żeby móc sobie posty nabić
29-03-2010 13:37
Szukaj postów Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Regulamin | Polityka Prywatności | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS