Forum Symbian s60v3, s60v5, Android
Problem Gry dalej sa TRIAL:/ - Wersja do druku

+- Forum Symbian s60v3, s60v5, Android (http://sisx.pl)
+-- Dział: Download s60v3 (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Emulatory/n-gage 2.0 (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Problem Gry dalej sa TRIAL:/ (/showthread.php?tid=9442)

Strony: 1 2

Problem Gry dalej sa TRIAL:/ - premek1988 - 17-01-2010 17:34

Witam ja juz kiedys pisalem taki temat ale nie uzyskalem zadnej pomocy ale minelo sporo czasu a mianowicie mam N85 soft V30 zlamana HelloOX2... zainstalowany najnowszy N-gage installer instaluje One... i co sie okazuje... jest TRIAL:/ zainstaluje Asphalta 3 i o dziwo trialu nie ma, Resident Evil to samo tak jak bounce czy pozostale gry...

Re: Problem Gry dalej sa TRIAL:/ - Spacio23 - 19-01-2010 09:42

Zainstaluj n-gage patch. Komicznie pod wersję twojej aplikacji. GRY W TEJ SYTUACJI CHODZĄ NA FULL tylko ten napis może być denerwujący(kwestia gustu).

Re: Problem Gry dalej sa TRIAL:/ - premek1988 - 23-01-2010 13:38

mam zainstalowany n-gage_1.40_1557 ia patch z forum N-Gage 1.40.1557 .......Patch..... & .....UnPatch..... i np na n82 wszytsko dziala ale One jest trial bounce nie chce sie ladowac dalej tak jakby byla full ale po pierwszym levelu nie laduje gry dalej:/ dirk dagger nie wlacza sie jedynie asphalt3 chodzi resident evil takze nie chodzi...

Re: Problem Gry dalej sa TRIAL:/ - Dawid_Zielu - 23-01-2010 13:41

skad pobrales gry?? moze one sa w wersji trial??

Re: Problem Gry dalej sa TRIAL:/ - premek1988 - 24-01-2010 11:25

nie bardzo mozliwe bo jeden i ten sam plik mam na N82 i jest full zreszta wszytskie gry jakie BinPda wyspuscilo to mam wszytskie i wszytskie sa full ale wlasnie sa problemy tak jak pisalem z bounce, resident, one, dirk, nie wiem jak z reszta ale na 7 wersjach n-gage installera instalowalem gry a po kazdym nieudanym odpaleniu one format i on nowa lamanie i instalowanie ale zastanawia mnie jeszcze jedno... dlaczego jak mam wersje n-gage 1.10 to na n85 podczas instalowanie wyskakuje device is not compatible czy jakos tak... i sie nie instaluje co prawda ja na swojej n82 jesli nie zainstaluje n-gage w wer 1.10 po formacie tela to one nie chce sie zainstalowac podobnie jak asphalt musze najpierw 1.10 one i asphalt3 pozniej najnowszy n-gage czyli tam 1.40 chyba no i reszta gier... a wersja 1.10 na n85 zainstalowac sie nie chce...:/

Re: Problem Gry dalej sa TRIAL:/ - Spacio23 - 24-01-2010 11:36

N85 nie jest kompatybilna z tą wersją n-gage. Jak nie chcą się instalować to jakiś błąd się pokazuje czy wywala do menu?? Może gry ściągaj z tąd:
[hide]http://chomikuj.pl/SumaWszystkichLudzi/Telefon/Nokia+E51/N-GAGE+2.0/Gry+N-GAGE+2.0[/hide]

Re: Problem Gry dalej sa TRIAL:/ - premek1988 - 26-01-2010 12:00

no ale jesli mam gry z dzialu gry-n-gage-2-0-binpda-t661.html i naprawde na N82 chodza wszystkie full tylko z tym One i asphalt musze zainstalowac przez wer n-gage 1.10 a na N85 tez sie instaluja tylko na jakiejs innej wer ale One np jest trial bo asphalt nie tak samo jak pisalem resident, bounce nie chce sie dalej wczytac po pierwszym levelu a dirk dagger wogole sie nie wlacza...Sad

Re: Problem Gry dalej sa TRIAL:/ - crespo123 - 26-01-2010 12:13

najpierw zainstaluj n-gage najlepiej z forum później zainstaluj patch który usunie trial następnie ściągnij gry z forum zhakowane. Wtedy wrzuć je w folder n-gage wejdz w n-gage i zainstaluj to tyle musi ci działać

Re: Problem Gry dalej sa TRIAL:/ - Spacio23 - 26-01-2010 14:00

premek1988 napisał(a):zainstalowany najnowszy N-gage installer instaluje One... i co sie okazuje... jest TRIAL:/ zainstaluje Asphalta 3 i o dziwo trialu nie ma, Resident Evil to samo tak jak bounce czy pozostale gry...

Crespo123 autor tematu jak widzisz już to zrobił więc nie powtarzaj jego wypowiedzi! Autor ma problem z grami że są w trialu i nie chcą się włączać a nie z ich instalacją.
Do autora: włączyłeś z powrotem zabezpieczenia?

Re: Problem Gry dalej sa TRIAL:/ - premek1988 - 26-01-2010 14:10

Naprawde panowie kolega kupil sobie juz jakis czas temu ta N85... i duzo juz ja mialem u siebie bo chcialem to zrobic i nieraz po 4-5h siedzialem... i nic i tyle kombinowania z kazda wersja n-gage i pathami i wersjami gier i nic najlepiej to wlasnie jakby ktos mial N85 i doswiadczenie z zrobieniem tych gier bo serio N95, N95 8GB, N82 na tych telefonach robilem i wszytsko smiga jak najlepiej ale z tym mam tylko taki problemSad najlepiej to jakby ktos z Was mial okazje miec N85 nawet nie na wlasnosc a okazje do sprobowania zainstalowania tych gier chcialbym zobaczyc czy komus by to wyszlo... bo ja mimio staran odnosze kleskeSad

Re: Problem Gry dalej sa TRIAL:/ - kriss12 - 26-01-2010 14:28

Nie tylko Ty masz problemy z instalacją tej gry także odpuść sobie tą gierkę trzeba czekać na jakieś rozwiązanie

Re: Problem Gry dalej sa TRIAL:/ - premek1988 - 26-01-2010 14:31

Kriss12 ale nie tylko z ta... bo wiekszosc gier albo nie chce sie wczytac dalej tak jakby byly trial a np dirk dagger nie chce sie wlaczyc... jakby tylko z jedna byl problem to bym nie lamentowalTongue ale jesli jest ich z 5 lub wiecej to troche bol jest ze cos nie tak...Sad

Re: Problem Gry dalej sa TRIAL:/ - kriss12 - 26-01-2010 14:43

Rozumiem że wyłączasz wszystkie zabezpieczenia i patche podczas instalacji ??

Re: Problem Gry dalej sa TRIAL:/ - crespo123 - 26-01-2010 15:15

najlepiej do daj tela osobie która już robiła to i wie nich się ona pobawi to może wpadnie na rozwiązanie

Re: Problem Gry dalej sa TRIAL:/ - premek1988 - 26-01-2010 15:25

crespo123 napisał(a):najlepiej do daj tela osobie która już robiła to i wie nich się ona pobawi to może wpadnie na rozwiązanie
no skoro jakos instalowalem to jak napisalem wczesniej na N82, N95, N95 8GB no to chyba wiem co i jak sie robi:/
tak wszytsko jest powylaczane podczas instalacji... no ale instalacja moze przebiegac jakos inaczej niz na innych tel Nseries? ktrore sa kompatybilne z platworma N-gage bo do tych 3 modeli to instalowanie jest dokladnie identyczne...:/