Forum Symbian s60v3, s60v5, Android
Problem z programem Sony Ericsson PC Smartphones - Wersja do druku

+- Forum Symbian s60v3, s60v5, Android (http://sisx.pl)
+-- Dział: Inne GSM (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Problemy (/forumdisplay.php?fid=130)
+--- Wątek: Problem z programem Sony Ericsson PC Smartphones (/showthread.php?tid=18078)

Problem z programem Sony Ericsson PC Smartphones - herculesprima3s - 25-02-2012 00:18

Witam mam problem z w960i ;D
Zainstalowałem z płyty dołączonej do telefonu program Sony Ericsson Smartphones . Chcąc cokolwiek zrobić potrzebuje połączyć się w trybie telefon (Phone Mode)...
Po podłaczeniu telefonu wyskakuje mi na ekranie Fast file transfer .. oraz .. Normal Mode....
Ja potrzebuje trybu Phone mode czyli tryb telefon , aby wyswietlalo mi sie na zielono POMOCY jak zmienic ten tryb
Podłączam z telefonu tryb fast file transfer to mam na pomaranczowo .. Jak wybieram ten normal mode nie czyta go wcale ten program co robic zeby tam nie na pomaranczowo sie wysietlacz tylko na zielono w trybie telefon POMOCY plxx

Re: Problem z programem Sony Ericsson PC Smartphones - leo20 - 25-02-2012 11:41

Ściągnij sobie Sony Ericsson PC Suite a tamten program odinstaluj.
_temat_

Re: Problem z programem Sony Ericsson PC Smartphones - herculesprima3s - 25-02-2012 12:00

W tamtym programie mam to samo .. potrzebuje czegos co mi pozwoli dac tryb telefon .. tam tez laczy mi w trybie szybkiego transfer danych na pomaranczowo ... Wiem ze w nokiach jest takie cos jak laczy sie kabel wyswietla sie na ekranie telefonu PC SUITE , mam tak tez w Sony Ericssonie W880i na ekranie mam Phone mode i PC suite a tutaj niemam tego trybu da sie go jakos przywrocic doinstalowac.. cos trzeba zminic w ustawieniach ?