Forum Symbian s60v3, s60v5, Android
Gdzie ustawić żeby zapisywało mi pliki na karcie pamięci ? - Wersja do druku

+- Forum Symbian s60v3, s60v5, Android (http://sisx.pl)
+-- Dział: Pomoc. Problemy, platforma s60v3, s60v5, symbian^3 (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Symbian (/forumdisplay.php?fid=5)
+---- Dział: SymbianOS (/forumdisplay.php?fid=49)
+---- Wątek: Gdzie ustawić żeby zapisywało mi pliki na karcie pamięci ? (/showthread.php?tid=17261)

Gdzie ustawić żeby zapisywało mi pliki na karcie pamięci ? - kuba13221 - 15-10-2011 12:51

Ludzie jak ustawić ,żeby zapisywało mi pliki z np.Ovi Sklepu na karcie pamięci ,albo pliki z Bloototh . Mam też jeszcze jeden problem ,ponieważ jak jestem w Ovi sklepie i klikam pobierz nic się nie dzieje . Ps. Mam ten sam problem również co oledzy i mianowicie wyskakuje mi blad : brak pamieci bla bla bla jak np.przeglądam neta i nie moge zapisywac tych aplikacji na karcie pamieci . Ktos mi da dokladna instrukcje gdzie wejsc i co zmienic ?
prosze o odp.

Re: Gdzie ustawić żeby zapisywało mi pliki na karcie pamięci - kamil15 - 11-02-2012 15:52

Wiem że temat stary ale może się przydać wielu osobom
jeżeli chodzi o pobieranie to pobierz sobie jakiś pliczek (byle jaki), ten pliczek usuń, a folder "download" PRZENIEŚ NIE KOPIUJ na kartę pamięci

RE: Gdzie ustawić żeby zapisywało mi pliki na karcie pamięci ? - polac - 25-07-2013 16:24

Jaki telefon i jaka wersja systemu?