Forum Symbian s60v3, s60v5, Android
Najprostsza Instalacja TomTom'a +mapy - Wersja do druku

+- Forum Symbian s60v3, s60v5, Android (http://sisx.pl)
+-- Dział: Download s60v3 (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Aplikacje sis/sisx/java (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Gps/mapy (/forumdisplay.php?fid=67)
+---- Wątek: Najprostsza Instalacja TomTom'a +mapy (/showthread.php?tid=1646)

Najprostsza Instalacja TomTom'a +mapy - satan888x - 07-10-2008 17:53

Witam! Istnieje wiele sposobow instalacji programu gps w fonie. Moj sposob jest do TomToma na zew. gps.

Sciagamy pliczek(link ponizej) rozpakowujemy w folderze kopiujemy plik ''TomTom.Mobile.v6.02.S60v3.SymbianOS9.1.Cracked-BiNPDA.sis'' wgrywamy do na kome i instalujemy. Nastepnie zawartosc calego folderu z rar'a(''TomTom") kopiujemy i wrzucamy do folderu ''TomTom'' ktory sam nam sie otworzy po instalacji pliku sis. Akceptujemy wszystkie nakladanie plikow i jest gitez Big Grin

Testowane na E50.
Wrazie zastrzezen czy braku orginalnosci tematu liczę sie z usunieciem Tongue

link:

[hide]http://rapidshare.com/files/151732545/TomTom_NaGotowca_E50.rar.html[/hide]

pzdr

- frozi - 18-11-2008 10:55

Witam, u mnie po instalacji nigdzie nie pojawil sie folder tom tom na komorce. Wie ktos dlaczego?

- olexy - 06-01-2009 01:14

Ja mam ten sam problem:/ A moze tworca tematu powie gdzie dokladnie powinien sie znajdowac ten folder?? I ktore pliki trzeba skopiowac bo tam jest jeszcze taki folder jak MMC/TomTom i tu znajduja sie jakies pliki data**.chk wiec co z nimi zrobic? Czy je skopiowac razem z cala reszta nie wyrzucajac z tego folderu czy moze przerzucic wszystkie pliki i te /data**.chk bez folderu do nich bezposrednio?! Pomocy!! Poza tym jak wlacze Tom'ka to caly czas mam ekran logowania z krazaca kula ziemska jakby sie wczytywal albo z netem laczyl...nie wiem:/ W kazdym badz razie czekam dlugo i nic sie nie dzieje:/ Tylko caly czas "laduje" jesli mozna to tak nazwac:/

- pestus588 - 06-01-2009 01:38

Garmin i tak jest najlepszy,pozdrawiam

- olexy - 06-01-2009 01:40

pestus588 napisał(a):Garmin i tak jest najlepszy,pozdrawiam
Ale ja sie pytam o Tom'ka skoro juz go mam:/ Poza tym ktora wersja tego Garmina jest najnowsza? 5.0? A dziala to bez GPS'a? Na zasadzie symulacji czy cos??

- YoungHustla - 06-01-2009 09:29

Najnowszy Garmin to 5.00.20. TomTom nie działa jako symulator tras bez podłączenia go do odbiornika ponieważ bez niego nie wyznaczy trasy. Smile